Kino na świeżym Lufcie

Animacje Ars Independent Festivalu w plenerze na Ligocie

Piątkowy wieczór proponujemy spędzić z kinem i w plenerze! Nowa klubokawiarnia na katowickiej Ligocie zaprasza na najciekawsze krótkometrażowe animacje dla dorosłych i dzieci Ars Independent Festivalu. Godzinny set przybliży animacje konkursowe, które najbardziej urzekły festiwalowych programerów i programerki, jak i publiczność imprezy w poprzednich edycjach festiwalu.

Ten plenerowy pokaz odbędzie się 5 lipca o godz. 21 na placu Miast Partnerskich w katowickiej Ligocie. Na miejscu dostępne będą leżaki oraz zimne napoje.

SETLISTA

- KUBIK, reż. Enge Xue, 4'
- Lilije, reż. Hanna Oloś, 4'
- Widzenie, reż. Jade Evans, 2'
- Wylew, reż. Amy Xu, 5'
- Pulsowanie, reż. Yannet Briggiler, 6'
- Biegnij Rostam Biegnij, reż. Hossein Molayemi, 11'
- Odżywka, reż. Shane Beam, 5'
- Północnowschodnie Królestwo, reż. Alan Jennings, 8'
- Ciało Obce, reż. Marta Magnuska, 7'
- Syreny i Nosorożce, reż. Viktória Traub, 16'

Wstęp wolny

Luft to nowa klubokawiarnia w katowickiej Ligocie, przy ul. Koszalińskiej 18, zorientowana na wydarzenia kulturalne i integrację lokalnej społeczności. Za lokalem stoi przedsiębiorstwo społeczne Drzwi Zwane Koniem. Miejsce powstaje w ramach programu Lokal na Kulturę. Planowane otwarcie: jesień 2019.