Lub, lub, lub, graj i śpiewaj swoją muzę!

Zima w Mieście Ogrodów 2024

Bezpłatne warsztaty dla dzieci od 3 lat i młodzieży do 15 lat.

Prowadzenie: Zdzisław Smucerowicz

Kiedy: 29.01-2.02.2024 (poniedziałek – piątek)

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala 105

Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń: zdzislaw.smucerowicz@miasto-ogrodow.eu, tel. 693 358 371.

Harmonogram spotkań:

1/ grupy zorganizowane (maksymalnie 25 osób, licząc z opiekunami; każdą grupę można zapisać maksymalnie 1 raz)

godz. 10.00 lub godz. 11.15 lub godz. 12.30

Czas trwania spotkania: 60 min.

2/ dzieci zapisywane indywidualnie (na każdy lub wybrany dzień z osobna lub pełen cykl warsztatowy)

godz. 14.00 (dzieci 3-6 lat), godz. 15.00 (dzieci 7-9 lat), godz. 16.00 (młodzież 10-15 lat)

Czas trwania spotkania: 45 min.

Witajcie w niezwykłej podróży z dźwiękami. Czekają Was pełne pasji i kreatywności zajęcia, gdzie nie tylko posłuchamy muzyki różnorodnej, od klasycznych dzieł po rozrywkowe rytmy, ale również sami stworzymy własne rytmy i melodie!

Dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy mniejsze cajony, na których będą mogły eksperymentować z dźwiękami, tworzyć pierwsze rytmy i oczywiście zaśpiewać swoje ulubione piosenki.

Młodzież będzie miała okazję wcielić się w rolę prawdziwego muzyka, tworzyć i wybierać swoje ulubione utwory, uczyć się śpiewać i improwizować przy akompaniamencie na żywo.

I pamiętajcie: Zdzichu zaraża… muzyczną pasją, wigorem i optymizmem.

Dołączcie do naszej muzycznej przygody, pełnej radości, odkrywania i inspiracji! Bo tu, na naszych warsztatach, muzyka jest doświadczeniem, które łączy pokolenia.