dekoracja

Projektowanie Uniwersalne Kultury - dostępność w instytucjach kultury

Jako instytucja nieprzerwanie staramy się rozwijać temat dostępności. Po projekcie „Przecieramy nowe ścieżki komunikacji o sztuce”, który przeprowadziliśmy w ubiegłym roku, bierzemy udział w dwóch zadaniach (Zadanie 1. i Zadanie 3.) projektu „Projektowanie uniwersalne kultury – dostępność w instytucjach kultury” realizowanym przez Narodowe Centrum Kultury w partnerstwie z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Nasi pracownicy w ramach projektu biorą udział w licznych szkoleniach, webinarach i wizytach studyjnych dotyczących dostępności.   
 

Projektowanie uniwersalne kultury. Zadanie 1.

Instytucja jest beneficjentem Zadania 1 projektu „Projektowanie uniwersalne kultury – dostępność instytucji kultury”, który finansowany jest z ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 3.3 „Systemowa Poprawa    Dostępności” Priorytetu III „Dostępność i Usługi dla Osób z Niepełnosprawnościami” Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.

Projekt realizowany jest przez Narodowe Centrum Kultury we współpracy z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Więcej informacji o projekcie: www.nck.pl

 

Projektowanie uniwersalne kultury. Zadanie 3.3.

Instytucja jest beneficjentem projektu „Projektowanie uniwersalne kultury – dostępność w instytucjach kultury”, który finansowany jest w ramach działania 3.3 „Systemowa poprawa dostępności” Priorytetu III „Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami” programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Projekt realizowany jest przez Narodowe Centrum Kultury w partnerstwie z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie: https://nck.pl/szkolenia-i-rozwoj/projektowanie-uniwersalne-kultury

 

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie