Pozostałe wydarzenia

Wydarzenia  organizowane w przestrzeniach Katowice Miasto Ogrodów

 

Uwaga! Organizatorem poniższych wydarzeń nie jest Katowice Miasto Ogrodów. W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia (informacja/kontakt znajduje się pod każdym z wydarzeń).

 

Triathlon Story

Kiedy: 24 kwietnia 2021 UWAGA! Wydarzenie przeniesione na 4 września 2021. Godziny pozostają bez zmian
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

W hotelowym pokoju, wieczorem, przypadkowo spotykają się czterej uczestnicy zawodów triathlonowych. Każdy z nich zjawia się tam z innego powodu i każdy z nich czegoś innego oczekuje od startu. Łączy ich triathlon a co ich dzieli? Wszystko! Mają zupełnie odmienne poglądy na życie i odmienne życiowe doświadczenia, różne temperamenty i sprzeczne charaktery, nawet poczucie humoru każdy z nich ma inne.

Wydawać by się mogło, że nigdy się ze sobą nie dogadają, jednak wymykające się spod kontroli absurdalne zdarzenia powodują, że pomiędzy bohaterami zawiązuje się prawdziwe męskie porozumienie, a może nawet rodzi się męska przyjaźń.

“Triathlon story” rozbraja szczerością, uwodzi potężną dawką dobrego humoru i nie zwalnia tempa ani na chwilę. Bawi widzów od pierwszej do ostatniej minuty spektaklu. Nieoczekiwane zwroty akcji, brawurowe sytuacje i mistrzowska gra aktorska gwarantują doskonałą, pełną pozytywnych emocji rozrywkę.

Reżyseria: Piotr Nowak, Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert

Organizator: 
Visual Production, 517-198-228, e-mail: sprzedaz@visualproduction.pl

 

Kabaret Moralnego Niepokoju  „Za długo byliśmy grzeczni”

Kiedy: 22 marca 2021, godz. 17.30 i 20.30  Wydarzenie przeniesione na 13 grudnia 2021, godziny bez zmian, bilety zachowują ważność!
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów
Bilety: do kupienia TUTAJ

 

Informacja od orgaznizatora:

 

Szanowni Państwo,

w związku z zamknięciem instytucji kultury występ "Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo panowie byli grzeczni" zaplanowany na 22.03.2021 I godz. 17:30, 20:30 w sali Katowice Miasto Ogrodów w Katowicach, zostaje przeniesiony na 13.12.2021

Miejsce oraz godziny wydarzenia pozostają bez zmian. 
Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt, z punktem sprzedaży, w którym zakupione zostały bilety.

Zespół Adria Art

Kabaret Moralnego Niepokoju szykuje nową trasę. Znamy już plakat, mamy tytuł. I jedno jest pewne – grzecznie nie będzie. Panowie głośno mówią: „Za długo byliśmy grzeczni”. Czym tym razem zaskoczą publiczność? Wyczekujcie startu trasy i bawcie się dobrze!

Kabaret Moralnego Niepokoju istnieje od prawie 30 lat. Niezmiennie cieszy publiczność wyszukanymi skeczami. Członków zespołu oglądaliśmy już w przebraniach polityków i muzyków, przyszła pora na coś zupełnie nowego. Kabaret Moralnego Niepokoju mówi: „Za długo byliśmy grzeczni”

Trasa rozpocznie się w 2021 roku. W trakcie, prawie dwugodzinnej zabawy - poruszane będą sprawy feminizacji języka, małżeństwa czy rodzicielstwa. Nie zabraknie także nowych piosenek na obecne tematy. 

Organizator: Adria - Art,  info@adria-art.pl

 

“Dziadek do orzechów” (Moscow City Ballet)

Kiedy: 15 grudnia 2020 - UWAGA! Wydarzenie przeniesione na 11 listopada 2021, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów 

Organizator: HIGH NOTE EVENTS Aneta  Łapacz, tel. 510 026 434 mail: aneta@makroconcert.pl


“Jezioro Łabędzie” (Moscow City Ballet)

Kiedy: 16 grudnia 2020 - UWAGA! Wydarzenie przeniesione na 12 listopada 2021, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów 

Organizator: HIGH NOTE EVENTS Aneta  Łapacz, tel. 510 026 434 mail: aneta@makroconcert.pl


The Royal Moscow Ballet - "Jezioro Łabędzie"

Kiedy: 3 lutego 2022
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów
 

Korona rosyjskiego baletu - The Royal Moscow Ballet po raz kolejny zachwyci polską publiczność. Ceniony na całym świecie zespół baletowy, którego minione wizyty w naszym kraju osiągnęły spektakularny sukces z tysiącami sprzedanych biletów, zaprezentuje wyjątkowy spektakl “Jezioro Łabędzie”. W magiczny świat tańca i emocji będziemy mogli zanurzyć się już w lutym 2022 roku w siedmiu polskich miastach. “Jezioro Łabędzie” w wykonaniu rosyjskiego baletu to klasyka, będąca obowiązkową pozycją dla wszystkich entuzjastów sztuki, piękna i wzruszeń. Najlepsi tancerze świata, których sceniczne popisy zdają się przekraczać wszelkie prawa fizyki, kultowa muzyka wybitnego kompozytora Piotra Czajkowskiego, zapierające dech w piersiach stroje i scenografia oraz bajkowa opowieść, która wzrusza od pokoleń - tej uczty dla zmysłów nie można przegapić!  Legendy o rosyjskim balecie znane są na całym świecie: o rygorze panującym w szkołach baletowych, godzinach morderczych ćwiczeń i morzu wylewanych łez słyszał chyba każdy. Jednak właśnie dzięki tym wyrzeczeniom rosyjskich baletnic, teraz możemy podziwiać ich
kunszt techniczny w najznakomitszych formacjach baletowych takich jak The Royal Moscow
Ballet. Zespół ten zrzesza bowiem tylko tancerzy na najwyższym światowym poziomie.
Ci mistrzowie baletu w precyzji, lekkości i płynności tańca nie mają sobie równych! Sposób w jaki się poruszają - jakby nie obowiązywały ich zasady grawitacji - jest niewiarygodny, a jednocześnie niesamowicie spektakularny. A co najważniejsze perfekcja warsztatu tancerzy ani trochę nie ujmuje pasji i emocji spektaklowi. Wprost przeciwnie - tylko je kumuluje, dzięki czemu ponadczasowa opowieść o miłości Zygfryda i Odetty porusza bardziej niż kiedykolwiek - mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest promotorem polskiego tournée The Royal Moscow Ballet.
The Royal Moscow Ballet swoim tańcem zachwyca na całym świecie. Założony w 1997 roku
zespół zjeździł już Europę, Azję, a nawet został on pierwszym rosyjskim baletem, który ze swoją trasą dotarł aż do wschodniej Afryki! Wyjątkowe spektakle tej formacji to rozrywka na najwyższym poziomie, która na swoich występach gromadzi i zachwyca zarówno znawców sztuki baletu, jak i jej zupełnych laików oraz największe osobistości, celebrytów, polityków czy prezydentów państw, które odwiedza zespół. 

Bilety na przedstawienia The Royal Moscow Ballet w Polsce będzie można nabywać już od
środy, 26 maja 2021, za pośrednictwem strony: www.biletserwis.pl

 

Organizator: Prestige MJM, www.prestigemjm.com


Kabaret SMILE - TU I TERAZ
 

Kiedy: 26 czerwca 2021 r., o godzinie 17.00  Nowy termin: 6 lutego 2022, godz. 17

Zmianie ulega data wydarzenia oraz godzina. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.

Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Organizator: "LUX" JERZY GRAZDA, koncert@op.pl

 

Informacja od organizatora:

Szanowni Państwo,

z uwagi na panującą sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2, jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu występu Kabaretu Smile w programie pt.” Tu i teraz” zaplanowanego na dzień 26.06.2021 r. w Katowicach.

Wydarzenie odbędzie się 6 lutego 2022r., o godzinie 17.00.

Zmianie ulega data wydarzenia oraz godzina. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.

Pozdrawiam Jerzy Grazda

Program „Tu i Teraz” to wynik wielomiesięcznych obserwacji prowadzonych przez Kabaret Smile. Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów
z pierwszych stron gazet.
Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób
przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile. Nie zabraknie również uwielbianych przez
widzów piosenek.
#obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu programu, ale jest częścią każdego
występu, dlatego widz ma szansę stać się „tu i teraz” bohaterem show, a nawet być jego
współtwórcą! Sprawdź sam jak działa na Ciebie Kabaret Smile - bądź „Tu i teraz”!