Dzielnica Brzmi Dobrze 2020

Dzielnica zabrzmi dobrze już po raz piąty!

Zapraszamy początkujące zespoły z Katowic do udziału w projekcie, którego celem jest wsparcie grupy muzycznych związanych z miastem, utożsamiających się z nim i reprezentujących konkretne dzielnice Katowic. 

Aby wziąć udział w konkursie do 29 marca należy przesłać zgłoszenie w postaci kilkuminutowego filmu, stanowiącego wizytówkę zespołu.  Materiał wideo musi prezentować przynajmniej jeden utwór muzyczny. Może zawierać również krótką prezentację członków zespołu.

19 kwietnia, na scenie koncertowej Miasta Ogrodów zaprezentują się zespoły, które pomyślnie przejdą I etap konkursu, czyli preselekcję Dzielnicy Brzmi Dobrze.

Poszczególne występy przedstawicieli katowickich dzielnic oceniać będzie jury, To ono zdecyduje, które dzielnice brzmią najlepiej!

Spośród zespołów, które zaprezentują się na przesłuchaniach, jury wybierze maksymalnie 5 zwycięskich zespołów.

Laureaci zostaną objęci dwuletnim programem wsparcia, gwarantującym uczestnictwo w warsztatach muzycznych i okołomuzycznych, prowadzonych przez profesjonalistów z branży muzycznej. Na zwycięzców czekają również nagrania w studiu, sesje zdjęciowe, nagrania wideo, wydawnictwa płytowe i koncerty. Zespoły otrzymają również dostęp do sali prób (wyposażonej w backline i nagłośnienie) oraz patronat Katowice Miasto Muzyki UNESCO.


Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić kilka warunków:
- przynajmniej jeden członek zespołu musi być związany z konkretną dzielnicą Katowic;
- zespół musi prezentować autorską muzykę;
- zespół musi poświadczyć, iż nie były do tej pory związany z żadną wytwórnią muzyczną i nie ma na swoim koncie wydawnictwa płytowego.


Szczegóły zawiera >>Regulamin<<

Zachęcamy do śledzenia profilu projektu na Facebooku

 

Na dodatkowe pytania odpowie:

Dagmara Szastak

t. 660 097 994, dagmara.szastak[at]miastoogrodow.eu