Odlotowo Lemowo Koncertowo

w ramach cyklu Mamo, Tato, chodźmy na koncert!

Kiedy: 27 czerwca 2021 (niedziela) godz. 16.00
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Odlotowo Lemowo Koncertowo

w ramach cyklu Mamo, Tato, chodźmy na koncert!

Zapraszamy wszystkich od lat 5 do 105 na odlotowy koncert wpisujący się w uroczystości Roku Lema! Czeka na Was wiele atrakcji:

siłą i słodyczą swego głosu zaczaruje Was Justyna Bujak;

tajemniczą ścieżką przez klawiaturę fortepianu poprowadzi Agnieszka Porzuczek-Trzeciak;

feerią barw akordeonu olśni Krystian Saciłowski;

fantazyjną muzykę pięknie ruchem oddadzą Studenci Zakładu Tańca Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach;

autorka scenariusza i prowadząca koncert Alicja Przytuła pobudzi Waszą wyobraźnię, wykorzystując fragmenty jednej z „Bajek robotów” Stanisława Lema – „Skarby króla Biskalara”.

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki, do odbioru w dniu wydarzenia przed salą koncertową. Można je rezerwować pod nr. tel. 32 609 03 32 (pn.–pt. w godz. 8–16) lub pisząc na adres e-mail: anna.zajac@miasto-ogrodow.eu.

Gorąco zapraszamy całe rodziny z dziećmi!

Tego nie można przegapić!