Jak inaczej nazywają się peryferia

162. śląsko-zagłębiowskie szwendania okoliczne

JAK INACZEJ NAZYWAJĄ SIĘ PERYFERIA
czyli magiczny spacer z Czeladzi przez Sosnowiec do Mysłowic

26 października| trasa całodzienna

Zbiórka:
10.40 | przystanek ZTM Czeladź - Reymonta

Dojazd z Katowic:
10.14 | A11 z przystanku ZTM Katowice - Sokolska

Zapraszamy do wspólnej wędrówki po obrzeżach, krańcach, peryferiach .... słowem "światach zabitych dechami". Czeka nas kilka wspaniałych godzin spędzonych na chodnikach, ścieżkach oraz poboczach Czeladzi, Sosnowca i Mysłowic.

Wtajemniczonym nie trzeba nic tłumaczyć, przed niewtajemniczonymi szansa odkrycia nowych archipelagów dla swej wyobraźni ;)...

Planowany przebieg trasy: "Osiedle Musiała", Józefów, Pekin (milowicki), Park Tysiąclecia, Stary Sosnowiec (Park Kresowy), Stawiki, Abisynia (Naftowa), Radocha, Wygoda (lasy plus Rybaczówka), Modrzejów, Mysłowice (centrum miasta);

Udział bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów przejazdu i aprowizacji. Uczestnicy biorą w wycieczkach udział z własnej, nieprzymuszonej woli, w związku z czym bez szemrania gotowi są przyznać, iż biorą odpowiedzialność za swe zachowanie i różnorakiego rodzaju skutki mogące zeń wyniknąć.

Informacje, zapisy, prowadzenie:
Paweł Graja