Świąteczne koncerty

05 Stycznia 2018 roku

Świąteczne koncerty

Dwa świąteczno-noworoczne koncerty dla mieszkańców

UWAGA! ZMIANA GODZINY KONCERTU GOLEC uORKIESTRA. KONCERT ODBĘDZIE SIĘ O GODZINIE 18.30

Zapraszamy na dwa świąteczno-noworoczne koncerty. Na obydwa wydarzenia wstęp bezpłatny.

Golec uOrkiestra, Koncert kolęd i pastorałek

14 stycznia, godz. 18.30, Parafia Rzymskokatolicka  pw. Św. Józefa w Katowicach Załężu, ul. Gliwicka 76

Wyjątkowy świąteczno –noworoczny koncert, podczas którego duet braci Golec wykona najpiękniejsze polskie kolędy w góralsko – folkowych aranżacjach.

Carrantuohill, Zielona Kolęda

20 stycznia, godz. 16.30, Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Katowicach  Piotrowicach, ul. Radockiego 251

Wspólny projekt zespołu Carrantuohill i chóru kameralnego AFMusic pod batutą Andrzeja Marcińca. Połączenie tradycyjnej, nastrojowej muzyki celtyckiej z pieśniami sakralnymi i utworami  bożonarodzeniowymi dało zupełnie nową przestrzeń artystyczną skłaniającą do wyciszenia i zadumy.

W programie pojawi się zarówno “Gdy się Chrystus rodzi”, “Cicha noc”, czy “Do szopy, hej pasterze” ale i “Galician Carol” oraz już noworoczny, słynny irlandzki “Auld Lang Syne”…

Miasto Ogrodów 2018