V Katowicki Radar Muzyczny
 

08 Czerwca 2017 roku

V Katowicki Radar Muzyczny

PR i marketing w branży muzycznej

Zapraszamy na piąte już spotkanie w ramach Katowickiego Radaru Muzycznego. Tym razem poruszymy problematykę dobrych praktyk PR i marketingu w branży muzycznej. Prelekcję poprowadzą Marta Szadowiak i Karolina Zatorska z agencji Projekt PR.

Na spotkanie zapraszamy 19 czerwca o godzinie 17.30 do sali 211 w siedzibieKatowice Miasto Ogrodów (plac Sejmu Śląskiego 2). Prosimy o potwierdzenie obecności pod adresem: natalia.zapala@miasto-ogrodow.eu lub za pomocą formularza http://bit.ly/2ooOxeQ

 

Agenda spotkania:

1. Dobre praktyki PR i marketingu w branży muzycznej

- specyfika marketingu w branży muzycznej (Polska i zagranica) - krótka charakterystyka;

- gdzie szukać odbiorców;

- aktywność w social media i jej znaczenie dla wizerunku w branży/wśród fanów/etc;

- promocja to nie tylko social media;

- soliści, zespoły, festiwale - dobre praktyki.

2. Dyskusja

3. Podsumowanie spotkania

 

O prelegentkach:

MARTA SZADOWIAK

Cechmistrz agencji Projekt PR

Zajmuje się przede wszystkim public relations wydarzeń kulturalnych oraz szeroko rozumianą strategią komunikacji instytucji samorządowych oraz firm prywatnych. Mistrzyni media relations i budowania relacji z mediami tradycyjnymi. Zdyscyplinowany i inspirujący project manager z bogatym doświadczeniem w event marketingu.

Laureatka Nagrody Miasta Gdańska dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury w zakresie animacji, a także Ambasador Doliny Kreatywnej - projektu TVP. Pomysłodawczyni i organizatorka przedsięwzięć kulturalnych (m.in. koncertów oraz wystaw, happeningów artystycznych czy imprez studenckich). Kolekcjonerka wrażeń i przeżyć, smakuje świata podczas podróży dużych i małych.

 

KAROLINA ZATORSKA

Czeladnik PR-u

Już od liceum wiedziała czym chce się zajmować. W marketingu i PR czuje się jak ryba w wodzie. Sprawdziła się w zespole ds. obsługi mediów UEFA EURO2012 w Gdańsku. W agencji Projekt PR zaczynała od studenckiego stażu. Na co dzień prowadzi działania z zakresu media relations oraz koordynuje wybrane projekty w mediach społecznościowych. Odnajduje się w działaniach eventowych. Z zaangażowaniem wdraża nowe kanały komunikacji, realizując nawet najbardziej szalone pomysły. W wolnym czasie trenuje ultimate frisbee. Nie potrafi usiedzieć na miejscu i ma tysiąc pomysłów na minutę, które systematycznie i z uporem wprowadza w życie.

Powrót

KATOWICE
Miasto Ogrodów

plac Sejmu Śląskiego 2 
40-032 Katowice
tel. 
32/609 03 00

NIP: 954 - 276 - 24 - 61
sekretariat@miasto-ogrodow.eu 
poniedziałek - piątek 
sprawy administracyjne: 8.00 - 16.00
pozostałe: 10.00 - 18.00 

Miasto Ogrodów 2017