Wystąp w teledysku Hengelo

02 Czerwca 2017 roku

Wystąp w teledysku Hengelo

Sesja nagraniowa do teledysku 360°

Dzielnica Brzmi Dobrze z Silesia Videosession rozpoczynają współpracę! Wspólnie realizować będziemy cykl nagrań, które odbywać się będą w miejscach nieoczywistych w dzielnicach, które zespoły reprezentują (nagrania w formule 360 ° stopni).

Jako pierwsi - Hengelo. Zespoł powstał pod koniec 2015 roku w Katowicach. Pięć osób, każda z innego muzycznego świata i z innym bagażem doświadczeń, które spotkały się, żeby zacząć zupełnie nowy rozdział. Styl muzyczny grupy najczęściej określa się jako połączenie modern rocka z wpływami syntezatorowej muzyki lat 80-tych oraz współczesnych alternatywnych brzmień. Hengelo zadebiutowało w lutym 2016, nagrywając studyjną wideosesję dla projektu Silesia Video Session. Wraz z pojawieniem się w sieci debiutanckich utworów, Hengelo rozpoczęło działalność koncertową. Zespół został szybko zauważony i doceniony przez odbiorców muzyki rockowej i alternatywnej w regionie.

8 czerwca na terenie Muzeum Śląskiego planujemy nagranie 30-minutowego setu koncertowego z udziałem publiczności. Serecznie zapraszamy!

Gdzie: Muzeum Śląskie, (strefa północna przy elektrowni Bartosz)
Kiedy: 8 czerwca 2017, godz. 21.
Wstęp wolny!