What a Wonderful World

19 Maja 2017 roku

What a Wonderful World

Uroczystość z okazji Dnia Matki

Uniwersytet Śląski Dzieci zaprasza na  uroczystość dedykowaną wszystkim Mamom w dniu Ich Święta - What a Wonderful World.

W programie znajdą się:

Ilustrowany wykład dr Anny Watoły o współczesnym życiu i świecie Masajów oraz akcji niesienia pomocy dzieciom z biednych rejonów Kenii „Szkoła pod Baobabem”

Wystawa fotografii z Amboseli, Bambolulu i wyspy Wasini, obrazujących działania wspierające edukację dzieci w Kenii (fotografie były prezentowane z sukcesem w VI Biennale Fotograficznym Uniwersytetu Śląskiego)

Charytatywny kiermasz lalek, wykonanych przez studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego

Spektakl teatralno-taneczny „Mały Książę” w wykonaniu studentów Małej Akademii Teatru i Tańca Flooreski oraz Laboratorium Ekspresji Dziecięcej UŚD (reżyseria i choreografia Lidia Bień)

Recital gitarowy Aleksandra Pankowskiego vel Jankowskiego

Występ Studenckiego Chóru Uniwersytetu Śląskiego Dzieci Gioia wraz z Zespołem Wokalnym Miejskiego Ośrodka Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej pod dyrekcją Agnieszki Zawieruchy  z akompaniamentem Dariusza Szwedy.

Uroczystość poprowadzi dr Ewa Biłas – Pleszak.

Uroczystość ma charakter charytatywny. Dochód uzyskany z kiermaszu lalek i dobrowolnych datków przeznaczony zostanie na rzecz akcji „Szkoła pod Baobabem”. Akcję charytatywną współorganizuje Przedszkole nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach, Rada Rodziców oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – Koło nr 5.

Kiedy: 26 maja 2017, godz. 17
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice