IV Katowicki Radar Muzyczny

09 Maja 2017 roku

IV Katowicki Radar Muzyczny

Spotkanie katowickiego środowiska muzycznego

Zapraszamy na czwarte spotkanie Katowickiego Radaru Muzycznego, które odbędzie się 15 maja o godzinie 17.30. Prezentację pod tytułem „Musicians and promoters – the art of communications” przedstawi Minna Huuskonen – pochodząca z Finlandii agentka i managerka muzyczna, której główna działalność koncentruje się w obrębie world music i jazzu.

Na spotkanie zapraszamy do sali 211 w siedzibie Katowice Miasto Ogrodów (plac Sejmu Śląskiego 2). Prosimy o potwierdzenie obecności pod adresem: natalia.zapala@miasto-ogrodow.eu lub za pomocą formularza http://bit.ly/2ooOxeQ

Zachęcamy również do zgłaszania się z tematem wystąpienia na spotkaniu. Propozycje prezentacji prosimy przesyłać na adres:natalia.zapala@miasto-ogrodow.eu

Gość spotkania - Minna Huuskonen (Helsinki/Finlandia)

Minna Huuskonen, agentka i managerka, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży muzycznej. Pracowała m.in. Helsinki Pop & Jazz Conservatory oraz Finnish Music Information Centre (Fimic), gdzie jej działania koncentrowały się na eksporcie muzyki folkowej, jazzu oraz indie pop i rocka. Od 2008 roku jest odpowiedzialna za program i produkcję Huvila Festival Tent na Helsinki Festival. W 2013 roku założyła Minnamurra Music agencję zajmującą się managementem muzyki świata i jazzu.

Kiedy: 15 maja 2017, godz. 17.30
Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice, sala 211
Wstęp wolny, zgłoszenia poprzed formularz dostępny TUTAJ