Small World Film Festival

13 Lutego 2017 roku

Small World Film Festival

Pokaż swój film na Small World Film Festival

Bradford (Bradford City of Film) – Miasto Kreatywne Filmu zaprasza do współpracy wszystkich mieszkańców miast sieci kreatywnej UNESCO.

Przedstaw Katowice, ich historię, bohaterów, zwykłych mieszkańców lub inspirujące miejsca, budynki czy tradycje w krótkometrażowym filmie i pokaż go światu na tegorocznym Small World Film Festival!
Bogactwo Miasta Muzyki zawrzyj w maksymalnie 6 minutowym filmie lub animacji dowolnego gatunku z angielskim napisami, oznacz jako „MY CITY KATOWICE”, umieść na Youtube lub Vimeo i wyślij na adres aleksander.mos@miasto-ogrodow.eu do 14 marca 2017 roku.

Ars Independent dokona pre-selekcji najlepszych filmów, z których zwycięskie zostaną wyświetlone w czerwcu w Bradford, a także w czasie obchodów 152. Urodzin Miasta Kocham Katowice.

Spośród wszystkich nadesłanych filmów, ze 116 miast sieci kreatywnej, pięć najlepszych prac całego konkursu zostanie pokazanych na Unesco Creative Cities Network XI Annual Meeting w Enghien-les-Bains we Francji!