Sebastian Riedel i jego goście
Infografika: Sebastian Riedel z gitarą (zdjęcie). Sebastian Riedel i jego goście
Dariusz Kozakiewicz / Józef Skrzek / Jerzy Styczyński / Piotr Cugowski / Marek Raduli / Piotr Nalepa / Piotr Kupicha / Krzysztof Głuch / Michał Kielak / Piotr Steczek kwartet / Cree
Gra nowy materiał!

Sebastian Riedel i jego goście

koncert specjalny

Kiedy: 6 października 2022, godz. 19.30

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Bilety: 59 zł (50% zniżki z Katowicką Kartą Mieszkańca) dostępne TUTAJ (Interticket.pl) i TUTAJ (Kupbilecik.pl). Bilety z KKM do zakupienia wyłączenie w kasie Miasta Ogrodów lub przez Interticket.pl.
 

Sebastian Riedel – od trzydziestu lat nieprzerwanie na scenie. Lider zespołu Cree, z którym wystąpił na wszystkich liczących się estradach w Polsce. Od Rawy Blues, przez Opole, aż po (zwycięskie) Top Trendy w Sopocie. Fenomenalny gitarzysta, posiadacz charyzmatycznego głosu – zdobywca tytułu Bluesowego Wokalisty Roku, kompozytor i aranżer. Dziedzic nazwiska i talentu swojego ojca – kultowego lidera zespołu Dżem. Na swoim koncie ma siedem płyt nagranych z macierzystą formacją Cree, a także doskonale przyjęte dwa albumy solowe. Nagrywał lub występował z SBB, Dżemem, Martyną Jakubowicz, Perfectem, Doylem Bramhallem II, Taj Mahalem, a także z raperem KęKę czy wreszcie z całą czołówką polskiego bluesa i rocka.

Tym razem Sebastian Riedel zachęca swoich fanów do wzięcia udziału w wyjątkowym i niepowtarzalnym koncercie do udziału, w którym zaprosił wspaniałych muzyków i przyjaciół. Tego wieczoru na jednej scenie razem z Sebastianem Riedlem wystąpią: Józef Skrzek (SBB), Jerzy Styczyński (Dżem), Dariusz Kozakiewicz (Perfect), Marek Raduli (Budka Suflera), Piotr Kupicha (Feel), Piotr Nalepa, Michał Kielak, Krzysztof Głuch, Andrzej Stagraczyński, Max Ziobro, a także zespół Cree (uwaga – z premierowym materiałem!) i Kwartet Smyczkowy Piotra Steczka, cenionego muzyka znanego, chociażby ze współpracy z Orkiestrą Kameralną AUKSO.

Wydarzenie poprowadzi znakomity dziennikarz muzyczny i radiowa osobowość – Jan Chojnacki.

To będzie muzyczne wydarzenie tej jesieni, spod znaku blues rocka. Takie koncerty nie zdarzają się zbyt często, a jak już – są latami wspominane przez tych, którzy zasiedli na widowni. Tego wydarzenia nie możecie przegapić.

 

Powrót