dekoracja

TRĄBA DOBRA NA WSZYSTKO!

warsztaty dla dzieci

Kierunek II Katowickiego Orkiestrowego Uniwersytetu Ludowego. Barbórka na cztery strony świata. W hołdzie tradycjom górniczych orkiestr dętych

Inauguracja: 2 marca 2024, godz. 11.00 dla wszystkich grup | w czasie pierwszego spotkania prowadzący przydzieli uczestników do poszczególnych grup, które zajęcia rozpoczynać będą o 11.00, 11.45 lub 12.30

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów

Czas trwania: 45 minut

Prowadzenie: Paweł Palcowski

Dla kogo: Zajęcia dla dzieci od 7 roku życia. Nie wymagamy znajomości nut, teorii muzyki. Zapewniamy instrumenty.

Udział bezpłatny.

Zapisy, dodatkowe informacje: zdzislaw.smucerowicz[at]miasto-ogrodow.eu

Kolejne spotkania - harmonogram:
2 marca, 9 marca, 16 marca, 23 marca, 6 kwietnia, 13 kwietnia, 20 kwietnia, 27 kwietnia, 11 maja, 18 maja oraz dodatkowo 25 maja.

Nie masz już pomysłu jak odciągnąć dziecko od komputera? Basen odpada, dodatkowy angielski to męka, a szlaban na telewizor to już chleb powszedni? Mamy muzyczną receptę na czas wolny Twojego dziecka. Uruchamiamy nabór na jedyne takie bezpłatne zajęcia z gry na trąbce dla dzieci nie będących uczniami szkół muzycznych. Dajemy Wam i Waszym pociechom wyjątkową szansę, aby spróbować pracy twórczej z instrumentem, ale też by wykształcić w Waszych podopiecznych dyscyplinę, konsekwencję i wrażliwość. Ostrzegamy… Muzyka bywa zaraźliwa! Rodzice również mogą zamarzyć o grze na trąbce. Za moment więcej informacji o warsztatach dla dorosłych! ;)

Planujemy kontynuację zajęć w okresie wrzesień-grudzień 2024 r.

Pokaz dyplomowy będzie miał miejsce w grudniu 2024 r.

Projekt gra z nami dla Katowic/GZM o tytuł ESK2029 [link otworzy się w nowym oknie]

Pełna informacja o 5. edycji KOUL 2024 [link otworzy się w nowym oknie]