mhl! logo

Balkon + Naoms & The Arrougates

Music Hub Live! #13

Kiedy: 29 września 2023, godz. 19.30 (drzwi), 20.00 (koncert)

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – Music Hub (poziom minus jeden, weście od strony Jazz Clubu Hipnoza)

Bilety: 30 zł* dostępne przed wejściem lub na miasto-ogrodow.interticket.pl [link otworzy się w nowym oknie]

Zespół NAOMS & The Arrougates zaprezentuje przykład czegoś co zwie się Neo-Punk. Znaczy to tyle co miks emo-shoegaze’o-psych po polsku: solidna jechanka ze ścianą dźwięku i emocjonalnie napakowanymi tekstami naszej liderki-wokalistki Naomi. Zapraszamy z watą do uszu i chusteczkami do ocierania łez.

Instagram Naoms [link otworzy się w nowym oknie]
Spotify Naoms [link otworzy się w nowym oknie]
NAOMS na żywo [link otworzy się w nowym oknie]

BALKON – bezwstydnie zgapia wszystko co najgorsze w Republice, wszystko co wkurza z Sonic Youth, a wokalista chciałby być Marcinem Świetlickim. Tworzą pełne ekspresji piosenki, mocno inspirowane jazzowymi harmoniami i post-punkiem, w dodatku z tekstami w rodzimym narzeczu.

Instagram Balkonu [link otworzy się w nowym oknie]
Balkon na żywo [link otworzy się w nowym oknie]

*50% zniżki z Katowicką Kartą Mieszkańca