Wakacje z Muzykodromem

Wakacje z Muzykodromem

Muzykodrom właśnie wylądował z długiej międzygalaktycznej misji MuzykoDomu. W samą porę! To przecież ostatni moment by wystartować z akcją Lata w Mieście 2020. Uwaga! To dzieje się na żywo!

 

8 sierpnia // Wakacyjne śpiewanki z Violin di cz 2 

Drugie wakacyjne spotkanie dla niemowląt i małych dzieci będzie podróżą po melodiach świata. Ze stacji lotów muzycznych wyruszymy w polskie góry, gdzie "Idzie dysc". Kolejnym przystankiem będzie Wiedeń, gdzie wszyscy zatańczą słynnego walczyka. W Hiszpanii zaśpiewamy słynną arię Torreadora, a w słonecznej Italii nauczymy się piosenki O spagetti spagetti... Będzie wesoło jak zawsze! Bawiąc się z dziećmi muzyką wspieramy ich rozwój, pobudzamy wyobraźnię, pokazujemy świat uczuć i emocji, który jest tak ważny dla prawidłowego rozwoju malucha.
Prowadzenie: Dorota Banaś.

Kiedy? godz. 10.30 (Muzykodrom dla niemowląt i małych dzieci)

Gdzie? Sala kameralna w Mieście Ogrodów (II piętro, sala 211)

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązują zapisy >>> TUTAJ


8 sierpnia // IMPRO-DŹWIĘKI

Zastanawiasz się, czy każdy z nas może być artystą, śpiewać, tańczyć, komponować? Uczestnicząc w tym warsztacie, prowadzonym przez Miłkę Majczyno, odkryjesz, że świat to symfonia dźwięków, które w dowolny sposób można wykorzystywać i tworzyć z nich własne kompozycje, improwizować w oparciu o otaczające nas brzmienia, trzaski i świergoty. Będziesz też mieć okazję do dyrygowania stworzoną przez siebie orkiestrą oraz zatańczenia do dźwięków skrzypiec. 

Prowadzenie: Miłka Majczyno

Multiinstrumentalistka, kompozytorka, performerka, edukatorka i animatorka kultury. Jako wokalistka i instrumentalistka współtworzy zespoły: OM, Córy Mary oraz GOPtrio. Założycielka i członkini żeńskiego kolektywu muzyczno-performerskiego Syreny zajmującego się muzyką eksperymentalną i improwizacją wokalną. Przez wiele lat aktorka i muzyczka w zespole Teatru Węgajty. Komponuje muzykę do spektakli oraz utwory, które wykorzystuje we własnej twórczości. 

Kiedy? godz. 12.30  (Muzykodrom dla dzieci 6-9 lat)

Gdzie? Sala kameralna w Mieście Ogrodów (II piętro, sala 211)

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązują zapisy >>> TUTAJ