element dekoracyjny

Dwudniowy warsztat uważności.

Kiedy: 26-27 listopada 2023

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów, sala 211 oraz przestrzenie miejskie

Udział bezpłatny. Limit miejsc. Zgłoszenia do 15.11.2023 na adres: ps[at]miasto-ogrodow.eu

Prowadzenie: dr Adriana Świątek, mgr Natalia Dinges

Warsztat dla tych, którzy chcą dbać o jakość swojego dnia, praktykować uważność, żyć bardziej twórczo i świadomie. Od strony teoretycznej Laboratorium twórcze osadzone jest na gruncie antropologii doświadczenia i takich kategorii poznawczych, jak m.in. ucieleśniona obecność i doświadczanie miejsc nieodległych.

Więcej o założeniach teoretycznych i programowych warsztatu [pdf, 214 kb, dokument otworzy się w nowym oknie]

Harmonogram:

26 listopada 2023
godz. 9.00 – 13.00 | Laboratorium. Część Pierwsza | sala 211
godz. 14.00 – 16.00 | Laboratorium w plenerze. Część Druga

27 listopada 2023
godz. 16.00 – 22.00 | Laboratorium. Część Trzecia | Synteza. Podsumowanie

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

MKiDN, NIMiT, Instytut Teatralny, Przestrzenie Sztuki