dekoracyjna

Randy Crawford symfonicznie

KONCERT CHARYTATYWNY na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”

Kiedy: 15 grudnia 2022, godz. 19.00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Wstęp wolny. Obowiązują wejściówki. Rezerwacje lub odbiór wejściówek - kasa Miasta Ogrodów (czynne: poniedziałek - piątek: 10.00 - 17.00). Wejściówki będzie można odebrać również bezpośrednio przed wydarzeniem.

Uwaga! Choć wydarzenie jest darmowe, w trakcie jego trwania zostanie przeprowadzona ZBIÓRKA DO PUSZEK na pomoc podopiecznym Stowarzyszenia „Dom Aniołów Stróżów”. Jeśli chcą Państwo udzielić wsparcia Stowarzyszeniu, polecamy posiadać przy sobie środki finansowe w formie papierowej. 

 

Wystąpią:

Orkiestra MASO z Charkowa
[Młodzieżowa Akademicka Orkiestra Symfoniczna Ukrainy „Słobożański”]

Vitalij Liashko – dyrygent

oraz goście:

Justyna Hubczyk-Piechota – wokal
Łukasz Forest Piechota – fortepian
Marek Szulik – trąbka
Artur Kudłacik – gitara basowa
Tomasz Machański – perkusja

Katowice Miasto Ogrodów i nasi ukraińscy przyjaciele z Młodzieżowej Akademickiej Orkiestry Symfonicznej Ukrainy „Słobożański” (MASO) z Charkowa (więcej o orkiestrze TUTAJ) postanowili wspólnie odpowiedzieć na prośbę skierowaną przez Stowarzyszenie „Dom Aniołów Stróżów”, który w tym trudnym ekonomicznie okresie potrzebuje naszego wsparcia.

W przed świątecznym okresie proponujemy zatrzymać się na chwilę w codziennej gonitwie i spędzić chwilę przy dźwiękach utworów popularnej amerykańskiej wokalistki Randy Crawford w aranżacji na orkiestrę symfoniczną i sekcję jazzową.


 

Jeśli nie mogą Państwo wziąć udziału w koncercie, wsparcia Stowarzyszeniu można udzielić również online. Polecamy przekazać darowiznę i podzielić się świąteczną magią TUTAJ. Można też po prostu dokonać przelewu na konto Domu Aniołów Stróżów o numerze: 36 1050 1214 1000 0022 4957 0207.

Dziękujemy!