Sea stories

Sea stories

Muzykodrom dla dzieci 4-6 lat z rodzicami

Kiedy: 3 września (sobota), godz. 10.30

Gdzie: sala Muzykodromu (I p.)

Bilety: 5 zł do zakupienia na Interticket.pl (TUTAJ)

Uwaga! Bilet kupujemy tylko dziecku. Rodzic / opiekun uczestniczy w zajęciach nieodpłatnie. Bilet obowiązuje na 1 dziecko wraz z 1 opiekunem. Prosimy o obuwie zmienne.

Prowadzenie: Aleksandra Baniak-Gajewska, Patrycja Wywrocka

Zapraszamy na niezapomnianą muzyczno-językową morską przygodę! Podczas zajęć opartych na autorskim programie i autorskich piosenkach prowadzących, pokażemy, że nauka angielskiego może być świetną muzyczną, pełną ruchu i relaksu zabawą. Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję posłuchać audycji muzycznej w języku angielskim, wybrać się w morską przygodę w poszukiwaniu rekina oraz zrelaksować się przy dźwiękach oceanu. Dzięki morskiej ścieżce sensorycznej, spotkanie będzie również wspaniałą okazją do pożegnania lata. 

Aleksandra Baniak-Gajewska – anglistka. Tłumacz języka angielskiego i arabskiego z wykształcenia, nauczycielka języka angielskiego z pasji i wyboru. Obecnie nauczycielka angielskiego w Przedszkolu w Pierwszej Dzielnicy w Katowicach oraz lektor języka angielskiego na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Miłośniczka muzyki, od 7 roku życia śpiewa i gra. Pierwsza uczennica Kapitanki Asi Miny, która wprowadziła ją w zaczarowany świat melodii. Teraz to Ola zaraża dalej dzieci pasją i miłością do muzyki, ale przede wszystkim do języka angielskiego, tworząc wyjątkowe warsztaty muzyczno-językowe dla dzieci z Patrycją Wywrocką w Przedszkolu w Pierwszej Dzielnicy.

Patrycja Wywrocka – absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na specjalności Rytmika i przedmioty ogólnomuzyczne. Twórczyni wielu piosenek dziecięcych oraz zabaw muzyczno-ruchowych, spersonalizowanych pod grupy przedszkolne. Nauczyciel zajęć umuzykalniających w placówkach edukacyjnych. Muzyką zajmuje się od najmłodszych lat. Wywodząca się z rodziny artystycznej, zamierza kontynuować rodzinną tradycje. Zafascynowana rozwojem dziecka w świetle muzyki. Obecnie wraz z Olą Baniak-Gajewską tworzy autorski projekt warsztatów muzyczno-językowych wkładając w to całe swoje serce

 

Powrót