BBSG (live)
Infografika:
Niebieskie tło, dwie sylwetki mężczyzn - pozycje stojące, ale ułożeni są w poziomie

BBSG (live)

Biuro Dźwięku Katowice

Kiedy: 21 stycznia 2022, godz. 19.00
Gdzie: Sala BDK (II p., 204 – Biuro Dźwięku)
Bilety: 10 zł dostępne na interticket.pl 

W nowym 2022 roku zapraszamy Was gorąco do BDK na prezentację gdańskiego duetu BBSG. Bartosz Borzeszkowski i Sylwester Galuschka poruszają się w obszarach muzyki improwizowanej, od ambientu po drony i eksperymentalne noisy. Ich występy to zawsze niepowtarzalne kompozycje oparte o analogowe instrumenty.


Obowiązują aktualne obostrzenia epidemiologiczne. Uczestników wydarzenia prosimy o noszenie maseczek w trakcie, po i przed koncertem.
Facebook>> 


Główną ideą Biura Dźwięku Katowice jest aktywizacja sceny muzyki elektronicznej w Katowicach poprzez cykliczne programy wydarzeń praktycznych i teoretycznych rozwijających kompetencje lokalnych, aspirujących twórców i publiczności. Różnorodne pod kątem zaawansowania oraz tematyki warsztaty skierowane są zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych twórców muzyki elektronicznej. W funkcjonującym od 2017 „Studio BDK” regularnie odbywają się: wykłady, słuchowiska edukacyjne i koncerty. Studio jest również miejscem pracy dla twórców lokalnych i uznanych artystów sceny elektronicznej zaproszonych do współpracy ramach programu „Mikrorezydencji”, eksplorującego technologię wielokanałowej emisji dźwięku.


Kierownik projektu: Zuzanna Waltoś, zuzanna.waltos[at]miasto-ogrodow.eu
biurodzwieku.pl
 

 

Powrót