Rodzinne Matinée

Gdzie: sala 211, Katowice Miasto Ogrodów

Kinga Roch – śpiew, gitara

Zdzisław Smucerowicz – akompaniament, prowadzenie

Zapraszamy na pełne śpiewu przedświąteczne spotkanie kolędowe. W programie wspólne śpiewanie polskich kolęd i pastorałek oraz opowieści o bożonarodzeniowej tradycji kolędowania.

Kinga Roch – absolwentka (2016) Akademii Muzycznej w Katowicach (Edukacja Artystyczna na Wydziale Kompozycji, Teorii, Edukacji i Jazzu) oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach w klasie śpiewu solowego. Występuje w musicalach oraz spektaklach muzycznych. Jej głos można także usłyszeć w wielu bajkach m.in. na antenie Polsat JimJam, bowiem jej wielką pasją jest dubbing!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Obowiązują zapisy (decyduje kolejność zgłoszeń): zdzislaw.smucerowicz@miasto-ogrodow.eu

Na sali obowiązuje limit 19 osób celem zachowania dystansu społecznego pomiędzy uczestnikami. Udział opiekunów dzieci w spotkaniu jest możliwy wyłącznie za okazaniem ważnego paszportu covidowego. Dziękujemy za wyrozumiałość.