Muzykodrom w Parku
Muzykodrom w Parku

Muzykodrom w Parku

Plenerowe zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku 6-9 lat

Kiedy: sobota, 12 czerwca 2021, godz. 11
Gdzie: Park Kościuszki Katowice 

Wstęp wolny!


Hop! Hop!
Nasza stacja jest mobilna, bo ograniczyć nas może tylko wyobraźnia no i czasem pandemia;)
Ale póki możemy to działamy!
Zapraszamy 12.06 do Parku Kościuszki w Katowicach na godzinę 11:00 (zbiórka przy muszli koncertowej) dzieci w wieku 6-10 lat z rodzicami.

Moją gościówką będzie Martyna Broda, autorka książki dla dzieci pt." Jesteś kimś wyjątkowy - relaksacje dla dzieci" a kilka tygodni temu, pojawiła się też druga część z "relaksacjami dla nieco starszych dzieci" z ilustracjami Moniki Szczerbińskiej wydanej przez wydawnictwo Mamania.
Martyna pokaże nam jak pracować, o przepraszam -  jak się relaksować z pomocą tej wyjątkowej książki. Będziemy oddychać, wsłuchiwać się w siebie i marzyć! Wakacje już się czają za rogiem, więc będzie to dobre przygotowanie do odpoczynku! Sztuką jest to robić dobrze!
Zabierzcie wodę do picia.

Obowiązują zapisy - prosimy o mejla z liczbą oraz wiekiem dzieci na adres: anna.czubak@miastoogrodow.eu

Ilość miejsc ograniczona
Wstęp wolny

Warsztaty poprowadzi Wasza KapitanKa Asi Mina


Wydawnictwo MAMANIA, tak mówi o książce:

Martyna Broda, Jesteś kimś wyjątkowym. Relaksacje dla (nieco) starszych dzieci

Nowa odsłona bestsellerowych „Relaksacji dla dzieci”, tym razem w wersji dla nieco starszych czytelników.

Unikalny zbiór historii dla dzieci, które potrzebują wyciszenia, relaksu i odpoczynku po trudnych chwilach. Wzmacniają poczucie pewności siebie i pomagają dostrzec najważniejsze wartości w życiu. Wizualizacje pomagają dotrzeć do spraw, uczuć i emocji, które czasami ciężko zwerbalizować.

Dzięki metaforom i uruchomieniu prawej półkuli mózgu pozwalają na inny kontakt ze sobą i swoimi emocjami niż ten, który daje rozmowa. Tak książka to nie tylko sposób na ćwiczenie relaksacji i wizualizacji, ale również narzędzie do pracy z dziećmi i punkt wyjścia do ciekawych dyskusji i refleksji opartych na ich doświadczeniach i przeżyciach.

 

Powrót