Dzień Dziecka w Muzykodromie
Dzień Dziecka w Muzykodromie

Dzień Dziecka w Muzykodromie

Zapraszamy na żywo i online!

Kiedy: 30.06 niedziela godz.11:00 na żywo i 12:30 online na profilu Muzykodromu 
Prowadzenie kapitanka Asi Mina


Juhu!Hop hop i kuku!


Zapraszamy na pierwsze po-pandemiczne spotkanie na żywooooooo!
Na razie możemy zaprosić tylko 10 dzieci w wieku od 6 do 9 lat (obowiązują zapisy: anna.czubak@miasto-ogrodow.eu)


Będziemy razem GRAĆ na GIGA GRZECHOTACH, które sobie sami zrobimy.
A do tego ŚPIEW I TANIEC - czyli wszystko czego nie mogliśmy wspólnie robić od wielu miesięcy. Do tego stworzymy muzyczne zagadki, które zadamy dzieciom Muzykodromowcom - onlinowcom. Liczymy na wspólna zabawę.

Cieszę się że znów wspólnie polecimy w muzyczny Kosmos z naszej stacji! 
Tego dnia planujemy także online dla WSZYSTKICH.


Znacie CeZika i jego NutkoSferę? 

Nutkosfera i DrobNutki to projekty pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. 

Cztery lata temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W układzie słonecznym” ma ponad 60 milionów wyświetleń… i wiosną 2021 roku otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 150 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.

Dzięki uprzejmości Borówka Music, CeZik zgodził się udzielić wywiadu dla Muzykodromowców:) Będzie gadane!
Do czwartku 28.05 czekam na Wasze pytania. Możecie je wysyłać na adres: asia.bronislawska@gmail.com lub w prywatnej wiadomości na FB Muzykodromu.

 

Opłata za udział w zajęciach (wnoszona na miejscu): 5 zł / uczestnik

Powrót