Muzyczny świat zagadek
Muzyczny świat zagadek

Muzyczny świat zagadek

Lato w Mieście 2020

 

Zapraszamy na Letnie Półkolonie Muzyczne w formule spotkań na żywo dla grup zorganizowanych oraz dzieci zgłaszanych indywidualnie.

 

Muzyczny świat zagadek to letnia propozycja warsztatowa Zdzisława Smucerowicza w przyjazny i atrakcyjny sposób zachęcająca dzieci i młodzież do zgłębiania bogactwa muzycznego świata. W trakcie spotkań (1 h) będziemy poznawać zróżnicowaną i różnorodną kulturę muzyczną wybranych Miast Muzyki UNESCO, bawić się w muzyczne quizy, ćwiczyć nasze umiejętności rytmiczne, wspólnie śpiewać, wymyślać piosenki i grać. Zachęcamy uczestników do przynoszenia własnych instrumentów muzycznych (gotowych lub własnoręcznie wykonanych), dzielenia się swoimi umiejętnościami i doświadczeniami muzycznymi. Zapewniamy dobrą zabawę w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.


W lipcu spotkania odbywać się od poniedziałku do piątku w terminie 13 – 17 lipca oraz od wtorku do czwartku w terminie 21 – 23 lipca.

Sierpień to warsztaty dwa razy na tydzień we wtorki i czwartki.


Harmonogram spotkań:
godz. 10.00 – grupy zorganizowane (do 20 osób wraz z opiekunami) 
godz. 11.30  – grupy zorganizowane (do 20 osób wraz z opiekunami) 
godz. 13.00 – dzieci (3-6 lat) zgłaszane indywidualnie (do 10 osób) 
godz. 14.30 – dzieci (7-9 lat) zgłaszane indywidualnie (do 10 osób)
godz. 16.00 – młodzież (10-15 lat) zapisywana indywidualnie (do 10 osób)

Warsztaty bezpłatne. Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń: Zdzisław Smucerowicz, zdzislaw.smucerowicz[at]miasto-ogrodow.eu, tel. 693 358 371.

Powrót