Konsultacje wniosków do programów MKiDN
dekoracja

Konsultacje wniosków do programów MKiDN

Zapisz się!

Zapraszamy na konsultacje wniosków do programów MKiDN dla pracowników instytucji i organizacji z sektora kultury.

Konsultacje będą się odbywać w siedzibie instytucji kultury Katowice-Miasto Ogrodów (plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice) w dniach 18 i 19.11.2024, w godzinach 9.00-15.00. Uwaga – możliwa jest także realizacja konsultacji w formie online.

Celem konsultacji jest zweryfikowanie poprawności stworzonych już wniosków pod kątem wymagań i oczekiwań grantodawcy (MKiDN). Konsultacja jednego wniosku potrwa ok 30 min. Osoby zainteresowane prosimy o zapisy w formularzu poniżej.

Ważne – przed konsultacjami uczestnicy poproszeni będą o przesłanie konsultowanego wniosku do dnia 14.11.2024.

Konsultacje poprowadzi:

Aleksander Lysko – certyfikowany trener umiejętności społecznych, pracownik Instytutu im. Wojciecha Korfantego. Pomysłodawca, konstruktor oraz koordynator licznych projektów kulturalnych. Koordynator projektu akredytowanego w programie „Erasmus+ edukacja dorosłych” do 2027 r. Członek Zespołu Sterującego w programie Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje”. Ekspert Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego „Dziedzictwo kulturowe” (2014-2020) oraz Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 – „Kultura i turystyka szczebla regionalnego i subregionalnego”. Badacz i animator w programie „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne”.

Zrealizowano z budżetu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Zapisy [link otworzy się w nowym oknie]