NIEZAUWAŻANIE
drzewa pozbawione liści

NIEZAUWAŻANIE

Wernisaż wystawy Artura Rychlickiego

Kiedy: 14 grudnia, godz. 18.00

Gdzie: Galeria Pusta (III piętro)

Kuratorka: Katarzyna Łata

NIEZAUWAŻANIE ma coś z lekceważenia, ma coś z pochopności, ufundowane jest również na zapomnieniu i obojętności. (Artur Rychlicki)

Artur Rychlicki [Stefan Rychły] - rocznik ’71 urodzony w Krakowie, czas spędza głównie w Katowicach. Albo na odwrót. Żonaty, jedno dziecko. Jako ojciec spełniony w 637 procentach.
Studiował filozofię, kształcił się w szkołach muzycznych, parał się incydentalnie aktorstwem (krótko i słabo), pracował na wysokości (krótko), wspina się (długo i słabo), jeździ na nartach (długo i bardzo słabo). Z faktu, ze został przyjęty do ZPAF-u można wyciągnąć wniosek, że również fotografuje.

Artur Rychlicki od mniej więcej dwudziestu lat prowadzi w Katowicach autorskie warsztaty fotograficzne. Zajmuje mu to w tygodniu trochę czasu. Artur Rychlicki jest też redaktorem naczelnym (bawi go ten termin) całkowicie papierowej „gazety-fotograficznej.org”.

Ogólnie, to Artur Rychlicki nie lubi głupich pytań, gdyż starając się na nie odpowiadać sam często wychodzi na idiotę. Z przekonania jest lewicowym konserwatystą.

Pełna informacja o wystawie [link otworzy się w tym samym oknie]

Powrót