MARES OF THRACE (CAN) + TARLUNG (AT) + RABIT PUNCHER
dekoracja

MARES OF THRACE (CAN) + TARLUNG (AT) + RABIT PUNCHER

Music Hub Live! #17

Kiedy: 26 października 2023, godz. 19.30 (drzwi), 20.00 (koncert)

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – Music Hub (poziom minus jeden, weście od strony Jazz Clubu Hipnoza)

Set koncertowy współorganizowany z HappyDying Productions

Bilety: 50 zł* dostępne przed wejściem lub na miasto-ogrodow.interticket.pl [link otworzy się w nowym oknie]

Kanadyjski duet Mares of Thrace po raz pierwszy w Polsce w ramach trasy z austriackim Tarlung! W Katowicach lokalną scenę reprezentować będzie duet Rabit Puncher.

Zagrają:

MARES OF THRACE (CAN) – sami określający się jako „2 głośnych nerdów”, Mares of Thrace to damsko-męski duet z Kanady, który brzmi jak okrojona, ale jakimś cudem jeszcze bardziej intensywna wersja Mastodona. MOT łącza w swojej muzyce wpływy doomu, sludge'u, noise rocka i hardcore'a, a od 2009 wydali cztery pełne albumy. Ostatni, epicki „The Exile”, ukazał się w 2022.

Facebook Mares of Trace [link otworzy się w nowym oknie]
Bandcamp Mares of Trace [link otworzy się w nowym oknie]
Mortal Quarry by Mares of Trace [link otworzy się w nowym oknie]
The Perpetrator by Mares of Trace [link otworzy się w nowym oknie]

TARLUNG (AT) – Austriacy z Tarlung parają się potężnym sludge/doomem już od 2013 roku. Na koncie mają 4 albumy i split z noiserockowym KRPL, a scenę dzielili z takimi zespołami, jak Eyehategod, Acid King, Arabrot i Suma. Ich ostatnim wydawnictwem jest „Architect” z 2021, zawierający 6 długich, gniotących numerów!

Facebook TARLUNG [link otworzy się w nowym oknie]
Bandcamp TARLUNG [link otworzy się w nowym oknie]
Horses of Plague by TARLUNG [link otworzy się w nowym oknie]
Architect (full album) by TARLUNG [link otworzy się w nowym oknie]

RABIT PUNCHER – duet z Katowic, który podczas swoich ekspresyjnych występów łączy ze sobą wpływy rocka alternatywnego, noise'a, stonera i brudnego rock'n' rolla. Hałasują od 2019 i jak na razie mają na koncie dwa dema.

Facebook RABIT PUNCHER [link otworzy się w nowym oknie]
Bandcamp RABIT PUNCHER [link otworzy się w nowym oknie]
Bi-Polar by RABIT PUNCHER [link otworzy się w nowym oknie]
Place Under the Sun by RABIT PUNCHER [link otworzy się w nowym oknie]