Occult Hand Order + Pure Bedlam
dekoracja

Occult Hand Order + Pure Bedlam

Music Hub Live! #16

Kiedy: 23 października 2023, godz. 19.30 (drzwi), 20.00 (koncert)

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – Music Hub (poziom minus jeden, weście od strony Jazz Clubu Hipnoza)

Set koncertowy współorganizowany z HappyDying Productions

Bilety: 40 zł* dostępne przed wejściem lub na miasto-ogrodow.interticket.pl [link otworzy się w nowym oknie]

Po rewelacyjnym koncercie w kwietniu 2022, Francuzi z Occult Hand Order powracają do Katowic na kolejny elektryzujący gig, tym razem w nowym miejscu! Towarzyszyć im będą znani z koncertów na Next Fest i Mystic Festivalu emo/post-hardcore'owcy z Pure Bedlam!

OCCULT HAND ORDER – pochodzą z Lyon we Francji, ale we krwi mają piach Nevady. Trio łączy w swojej muzyce potężne, stonerowe riffy z pełnymi przestrzeni, psychodelicznymi melodiami i przejmującym wokalem. Po debiutanckiej EP-ce z 2019 powrócili w 2020 z płytą „The Chained The Burned The Wounded”, na której zaprezentowali pełne spektrum swoich możliwości. Coś dla fanów Sleep i Electric Wizard, ale też Elder.

FB: @occulthandorder [link otworzy się w nowym oknie]
BC: @occulthandorder [link otworzy się w nowym oknie]

Azazel (live)

PURE BEDLAM – 90's worship wymieszany z post rockiem, alternatywą i kilkoma innymi składnikami. Trochę jakby At the Drive In, Jimmy Eat World i Poison The Well poszli razem na piwo. Projekt muzyków Mentora, J. D. Overdrive, Lasu Trumien, The October Leaves i In2Elements. W 2021 zadebiutowali płytą „Taking Shape”, a rok później powrócili z płytą „The Sightseer”, która jeszcze bardziej eksponuje melodyjne oblicze zespołu.

FB: @purebedlamband [link otworzy się w nowym oknie]
BC: @purebedlam [link otworzy się w nowym oknie]

Earthly Possessions

*50% zniżki z Katowicką Kartą Mieszkańca