dekoracja

DANCE THINKING

Trzydniowe warsztaty programu Przestrzenie Sztuki Taniec Katowice

Kiedy: 15, 16, 17 listopada 2023. godz. 10.00-14.00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów, sala 101

Prowadzenie: Natalia Gorzelańczyk / @dancemarketing

Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: ps[at]miasto-ogrodow.eu

Formularz zgłoszeniowy [doc, 58 kb, plik do pobrania]

Trzydniowe warsztaty Dance Thinking – czyli projektowe myślenie o tańcu i wobec tańca, ze szczególnym uwzględnieniem dance marketingu, kierowane są do tancerzy, choreografów, ale także osób pracujących w Instytucjach i w NGO. Spotkanie jest szczególnie kierowane do osób, które zajmują się marketingiem, promocją czy tworzeniem contentu, ale także do osób, które chcą rozwinąć swoją markę osobistą. 

Warsztaty składać się będą z części teoretycznej i część praktycznej. 

Na podstawie „case studis” poprzez dancethinking, będziemy sprawdzać możliwości marketingowe i dance marketingowe owego potencjału produktu/ marki. 

Warsztaty w dużej mierze oparte będą o działania praktyczne. (Prośba do uczestników o zabranie swoich telefonów (ładowarek, powerbanków i gimbali – jeśli takie posiadacie, a także przygotowania miejsca w telefonie).

Warsztaty dancethinking inspirowane są metodą designthinking, których celem jest twórcze rozwiązanie problemu, poprzez poznanie i przeprocesowanie, odpowiednich metod i kroków. 

Podczas warsztatów poruszymy między innymi takie tematy jak: 

  • Po co marketing, jak wpływa na nasz życie, historię, kulturę, oraz jak z tego skorzystać. 
  • Co łączy marketing i taniec współczesny i Czym jest dance marketing? 
  • Kim jest klient, jak go (naprawdę) poznać, gdzie go znaleźć.
  • O emocjach, relacjach i sprzedaży, a także o algorytmach, social mediach, trendach i prostych narzędziach, które są ogromnie pomocne w tworzeniu contentu (np. menadżer reklam, canva, cupcat). 

 

 

Natalia Gorzelańczyk — producentka kreatywna, koordynatorka, menadżerka, marketing_owczyni, specjalistka do komunikacji i relacji. Popularyzatorka DANCE MARKETINGU. Obecnie w trakcie realizacji dance marketingowej i dance thinkingowej kampanii dla firmy MissiSleepy. 

Pomysłodawczyni i producentka projektu #NIETAŃCZJAKCIZAGRAJĄ (w ramach programu Fundacji Santander: Haki na Cyberataki, realizowany przez Poznański Park Naukowo-Technologiczny).

Panelistka III Kongresu Tańca organizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Od 2022 roku gościnie prowadzi zajęcia z marketingu na UAM w Poznaniu. W latach 2019-2021 roku zajmowała się produkcją i promocją Art Stations Foundation Grażyny Kulczyk. Absolwentka Teatrologii na UAM w Poznaniu oraz Zarządzania (specjalizacja: marketing) na WSB w Poznaniu.

Współinicjatorka oddolnej grupy Producentek Performatywnych. Posiada doświadczenie współpracy z takimi instytucjami jak: Departamentem Kultury UMiWW (projekt: Wielkopolska: Rewolucje), Teatr Polski w Poznaniu, Polski Teatr Tańca w Poznaniu, Fundacja Reszka, Stowarzyszeniem „Stacja Szamocin”, Kejos The-At-Er, Fundacja Budzimy Uśpione Umysły.


Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

MKiDN, Instytut Teatralny, Przestrzenie Sztuki