ilustracyjna

TRĄBA DOBRA NA WSZYSTKO!

Kierunek II Katowickiego Orkiestrowego Uniwersytetu Ludowego JEDNOŚĆ W RÓŻNORODNOŚCI

Kiedy: wybrane soboty (od października do grudnia)
godz. 11.30 (grupa początkująca)
godz. 12.30 (grupa zaawansowana).

Harmonogram spotkań: 1 października, 15 października [nowy termin], 22 października, 29 października, 5 listopada, 12 listopada, 19 listopada, 26 listopada, 3 grudnia, 10 grudnia.

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów (sala 105)

Czas trwania: 60 min. (grupa początkująca), 120 min. (grupa zaawansowana)

Prowadzenie: Jarosław Spałek

Dla kogo: Zajęcia dla dzieci od 7 roku życia. Nie wymagamy znajomości nut, teorii muzyki. Zapewniamy instrumenty.

Udział bezpłatny. Obowiązują zapisy. Limit miejsc. Zgłoszenia: zdzislaw.smucerowicz[at]miasto-ogrodow.eu

Uwaga! Przydział do grup (początkująca / zaawansowana) odbędzie się podczas pierwszych wspólnych zajęć w dniu 1 października 2022 r.

Nie masz już pomysłu jak odciągnąć dziecko od komputera? Basen odpada, dodatkowy angielski to męka, a szlaban na telewizor to już chleb powszedni? Mamy muzyczną receptę na czas wolny Twojego dziecka. Uruchamiamy nabór na jedyne takie bezpłatne zajęcia z gry na trąbce dla dzieci nie będących uczniami szkół muzycznych. Dajemy Wam i Waszym pociechom wyjątkową szansę, aby spróbować pracy twórczej z instrumentem, ale też by wykształcić w Waszych podopiecznych dyscyplinę, konsekwencję i wrażliwość. Ostrzegamy… Muzyka bywa zaraźliwa! Rodzice również mogą zamarzyć o grze na trąbce. Wówczas polecamy Katowicki Chór Trąbek – bezpłatne zajęcia z gry na instrumencie dla dorosłych.

Pokaz będzie miał miejsce 14 grudnia 2022 r. na scenie Miasta Ogrodów.

Projekt „Katowicki Orkiestrowy Uniwersytet Ludowy. Jedność w różnorodności” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.