Empatyczne muzykowanie
Zdjęcie Ani Dudziak, logo muzykodromu, Empatyczne muzykowanie dla dzieci 4-6 lat

Empatyczne muzykowanie

Muzykodrom z Asi Miną i Anią Dudziak

Muzykodrom dla dzieci 4-6 lat (wraz z opiekunami)

Kiedy: 4 lutego, godz. 10.30

Gdzie: sala Muzykodromu (I piętro)

Prowadzenie: Asi Mina (Joanna Bronisławska) i Ania Dudziak

Bilety: 10 zł do nabycia na Interticket.pl (TUTAJ)
Uwaga! Bilet kupujemy tylko dziecku. Prosimy o obuwie zmienne.

Co mówią nam dźwięki? Jak, skąd i po co powstają? Sprawdzimy, czy przy pomocy dźwięków i muzyki możemy się komunikować, nawiązywać relacje z innymi i przełamywać bariery. Dowiemy się, dlaczego warto słuchać się uważnie, być empatycznym i wrażliwym.

Anna Dudziak – studentka wzornictwa na Wydziale Form Przemysłowych w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, obecnie realizuje swój dyplom magisterski pt. „Społeczny wymiar muzyki”. Absolwentka wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach oraz projektantka w katowickim biurze projektowym Wzorro design, zajmująca się projektowaniem wystawiennictwa, przestrzeni i produktów. W moim projekcie dyplomowym chcę połączyć swoją pasję do projektowania i muzyki. Muzyka od zawsze była dla mnie ważnym elementem życia. Zaczęło się od nauki gry na instrumentach po tworzenie zespołu ze znajomymi. Obecnie muzyka i dźwięki są dla mnie istotnym środkiem wyrazu, nadawania komunikatów, poznawania świata i wspólnego działania z innymi. W świecie wielu różnic między ludźmi warto znaleźć coś wspólnego, co nas łączy, a nie dzieli. Uważam, że muzyka jest uniwersalnym językiem, przy pomocy którego możemy budować relacje, przełamywać bariery z innymi, często efektywniej niż słowami.