Z K do K przez SG, czyli z Korwinowa do Korwinowa przez Sokole Góry
Infografika, z K do K przez SG czyli z Korwinowa do Korwinowa przez Sokole Góry, 15.10.2022 / trasa całodzienna, 218. śląsko-zagłębiowskie szwendanie okoliczne. Rysunek odręczny Pawła Graji przedstawiający postać z brodą z wyłupiastymi oczami i labiryntem w ręku.

Z K do K przez SG, czyli z Korwinowa do Korwinowa przez Sokole Góry

218. śląsko-zagłębiowskie szwendanie okoliczne

Kiedy: 15 października / trasa całodzienna

Dojazd z Katowic: KS 40608 S1 II/6 (rel. Gliwice – Częstochowa)

Zbiórka: 9.10, dworzec kolejowy w Korwinowie

Kierownik zamieszania: Paweł Graja

 

Dawno nas na Jurze nie widziano. A zatem... Wystartujemy znad brzegów Warty w Kromołowie, gdzie wejdziemy do sosnowego lasu. Wyjdziemy zeń na moment w Olsztynie, prędko doń wracając. Zatoczymy pętlę pomiędzy skałami na terenie rezerwatu Sokole Góry, by następnie oczywiście lasem wrócić nad Wartę do Korwinowa...

Udział bezpłatny. Organizator nie zwraca kosztów przejazdu i ubezpieczenia. Uczestnicy szwendania biorą w nim udział na własną odpowiedzialność i proszeni są o zachowanie stosownych środków bezpieczeństwa.

Ważne! Potraktujmy ten i inne spacery cyklu jako okazję do oderwania się od smartfonów, które mocno zawężają naszą percepcję rzeczywistości i umiejętność orientacji w terenie. Zakazać nie możemy, ale prosimy o rozważne korzystanie z nawigacji GPS tudzież innych aplikacji moblinych.

 

Powrót