OFF Festival z Katowicką Kartą Mieszkańca
infografika: identyfikacja off festiwalu i zdjęcie katowickiej karty mieszkańca

OFF Festival z Katowicką Kartą Mieszkańca

5-7 sierpnia 2022

Szanowni Państwo, od piątku 22 lipca br. posiadacze Katowickiej Karty Mieszkańca mogą zarezerwować 1-dniowe bilety lub 3-dniowe karnety na OFF Festival z 20% zniżką. Rezerwację prowadzi Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. K. Bochenek.

Bilety i karnety ze zniżką będzie można wykupić wyłącznie w dniach 5-7 sierpnia 2022 r. w punkcie znajdującym się przy bramie głównej OFF Festivalu (więcej informacj TUTAJ). Przed zakupem konieczne będzie okazanie Katowickiej Karty Mieszkańca.

W celu dokonania rezerwacji prosimy o przesłanie wiadomości na adres mailowy: rezerwacje[at]miasto-ogrodow.eu.

W treści maila prosimy podać następujące informacje:
· Numer Katowickiej Karty Mieszkańca;
· Imię i nazwisko posiadacza Karty;
· Rodzaj biletu: Karnet 3-dniowy / Bilet 1-dniowy*.

*W przypadku wyboru biletu 1-dniowego konieczne jest podanie daty, na którą ma zostać dokonana rezerwacja.

Rezerwacje będą przyjmowane do czwartku, 4 sierpnia, do godz. 16.00.

Bilety z Katowicką Karta Mieszkańca będzie można również zakupić w miejscu i w dniu wydarzenia (bez wcześniejszej rezerwacji). W tym wypadku nie gwarantujemy dostępności miejsc.