SUGAR MAN
SUGAR MAN

SUGAR MAN

174. śląsko-zagłębiowskie szwendanie okoliczne

Szwendanie rodzinne 4z4
174. śląsko-zagłębiowskie szwendanie okoliczne

SUGAR MAN albo za Marianem...
... pogoń z Koszutki przez Bogucice na Cellary i nazad


Zbiórka:
Sobota, 22 sierpnia, godz. 12

Start & Meta: Katowice - Koszutka, Plac Grunwaldzki, Pomnik „Rodzina” w Katowicach
(szwendanie będzie miało charakter pętli)

Czas trwania przejścia: około 4 godzin

Prowadzenie: Paweł Graja

Po raz czwarty i ostatni w te wakacje (ale nie po raz ostatni w sensie ogólnym), przy okazji akcji Lato w Mieście 2020, po przerwie związanej z pandemią, zapraszamy z pewną dozą nieśmiałości do udziału w kolejnej z cyklu wycieczek pod hasłem: ŚLĄSKO-ZAGŁĘBIOWSKIE SZWENDANIA OKOLICZNE

Począwszy od września wracamy na trasy abstrahujące od Katowic i niekoniecznie mające cechy pętli - czyli do klasyki gatunku (z uwzględnieniem wszelkiego rodzaju obostrzeń, jakie spotykają nas ostatnimi czasy...)

Tym razem zaczniemy od boguskiego przysiółka Koszutki, następnie przymkniemy rubieżami Villa Nova, by dotrzeć do pozostałości folwarku w Dąbrówce Małej, czyli Cellarach, skąd ewakuować będziemy się między innymi reliktami Kolei Piaskowych z powrotem do miejsca w którym się spotkaliśmy.

Odkrywajmy rodzinnie uroki najbliższej okolicy i nie zapominajmy o bezpieczeństwie. Zgodnie z zasadą "Ty chronisz mnie, ja chronię Ciebie" prosimy uczestników o zabezpieczenie się w maseczki i płyn do dezynfekcji rąk. Dziękujemy!

Powrót