Bankowa Street LIVE!
Bankowa Street LIVE!

Bankowa Street LIVE!

Wraca na pszczyński rynek

 

Zapraszamy na letnie koncerty w otoczeniu starego miasta w Pszczynie (ul. Bankowa, kierunek rynek) w ramach Bankowa Street LIVE – wspólnej inicjatywy trzech pszczyńskich lokali (Sztamfer Burger Baru, Punktu „G”astronomiczny i Champions Baru) przy wsparciu Pszczyńskiego Centrum Kultury oraz katowickiego projektu Dzielnica Brzmi Dobrze.


Pierwszy koncert odbędzie się 2 lipca o godz. 19.30


Wystąpią MOLE i Deal Doa


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

MOLE (skrót od „Moje Obserwacje Ludzkich Emocji”) to katowicki zespół w swobodny sposób łączący ze sobą przestrzenno-gitarowy indie pop z elementami muzyki tanecznej, folku, funky, country i szeroko rozumianej alternatywy spod znaku indie rocka. Grupa powstała z inicjatywy basisty Grzegorza Bednarskiego, który razem z gitarzystą Marcinem Skipiałą oraz Michałem Jackowskim, pianistą, gitarzystą, a przede wszystkim wokalistą, oddali się w wir komponowania emocjonalnych z przesłaniem utworów. Skład w marcu 2019 roku uzupełniła, młoda, uzdolniona perkusistka - Natalia Krząkała.


Deal Doa, czyli Radoslaw Szewski, Dawid „Sojczyn” Sojka, Leszek Kondzielnik, Wojtek „Affa” Świerczyński to – jak sami mówią: „mieszanka dziwnych charakterów i zróżnicowanych upodobań muzycznych” składająca się na pszczyński wybuchowy zespół postrockowy.

 

Więcej o wydarzeniu>>
 

Powrót