Teatr cienia
Teatr cienia

Teatr cienia

Muzykodrom dla dzieci w wieku 6-9 lat

Teatr cienia - w roli głównej prehistoryczne zwierzęta i muzyka na żywo!

Kiedy: 6 kwietnia 2019, godz. 12:30
Gdzie: Sala Muzykodromu (I piętro, Katowice Miasto Ogrodów)

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat

Zapisy TUTAJ 

 

Na zajęciach przygotujemy i odegramy spektakl w teatrze cienia. Nasz scenariusz napiszemy na podstawie historii, które malowali ludzie pierwotni na ścianach jaskiń, w których żyli, sami też się tam udamy, by zobaczyć wszystko na własne oczy. Aktorami w naszym przedstawieniu staną się zwierzęta i ludzie żyjący w epoce kamienia łupanego, których sylwetki wykonamy własnoręcznie według sztuki tworzenia figur cieniowych. Sami też stworzymy dźwięki jakie mogli wydawać nasi bohaterowie, by w czasie przedstawienia móc wykonać akompaniament na żywo.

Agata Hofelmajer-Roś - animatorka kultury i edukatorka. W wolnych chwilach organizuje działania w ramach Fundacji dla Filmu i Fotografii. Serdecznie zaprasza też na swoją stronę o filmach dla młodego widza patrzbajtel.kinodzieci.info


Opłata za udział w zajęciach: 5 zł / uczestnik. Opłaty należy dokonać w Punkcie Kontaktowym (parter budynku, naprzeciwko portierni)

Na zapisy czekamy do środy w tygodniu poprzedzającym zajęcia.

O możliwości wzięcia udziału dziecka w zajęciach Muzykodromu poinformujemy drogą mailową (w czwartek przed dniem zajęć).

Ilość miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zapisów!

Prosimy pamiętać o obowiązującym obuwiu zmiennym.

Powrót