Kult Akustik
Kult Akustik

Kult Akustik

Koncert akustyczny legendarnego zespołu Kult

Kult wyrusza w trasę „bez prądu”! Formacja Kazika Staszewskiego ogłosiła daty koncertów, które odbędą się w ramach trasy Kult Akustik 2019. Cykl występów rozpocznie się 19 stycznia w Klubie Stodoła. Zespół zaplanował łącznie 12 koncertów w 10 polskich miastach. Bilety na wydarzenia są już dostępne w sprzedaży!

 

Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają KULT za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu. Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.

 

W styczniu oraz lutym 2019 Kult po raz kolejny zaprezentuje fanom swoje najważniejsze utwory w akustycznych aranżacjach.

 

W Katowicach zespół wystąpi 17 lutego 2019 na scenie w Mieście Ogrodów.


18:00 - otwarcie drzwi
19:00 - początek koncertu

ZAPRASZAMY

 

Bilety:

Od 110 PLN do 135 PLN (miejsca siedzące)

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl

Powrót