ŚWIĘTOJAŃSKIE OPROWADZANIE AUTORSKIE PO GALERII
Postacie narysowane przez Pawła Graję prowadzą ze sobą dialog: TUKAN: Może w końcu ktoś mi wytłumaczy o co mu chodziło...
Ryba 1: No właśnie! Też jestem ciekaw...
Ryba 2: Nie jestem tego pewna...

ŚWIĘTOJAŃSKIE OPROWADZANIE AUTORSKIE PO GALERII

258. śląsko-zagłębiowskie szwendanie okoliczne

Kiedy: 22 czerwca 2024

Gdzie: z instytucji Katowice Miasto Ogrodów na sosnowiecką Patelnię. Trasa kilkugodzinna

Zbiórka: godz. 11.00, podcienia instytucji Katowice Miasto Ogrodów

Kierownictwo zamieszania: Paweł Graja

Zaczniemy od zwiedzenia mojej wystawy w Galerii Engram, znajdującej się na parterze Instytucji Kultury Katowice Miasto Ogrodów, a następnie, poprzez zakamarki Zawodzia, Burowca i Szopienic, podejdziemy nad Morawę, prawdopodobnie biorąc w niej (dla chętnych rzecz jasna) kąpiel, potem rejon Starego Sosnowca (tutaj akcent literacko-florystyczny) i finał na Patelni (oczywiście w Sosnowcu...) Pozdrawiam, PG

Udział bezpłatny. Organizator nie zwraca kosztów przejazdu i ubezpieczenia. Uczestnicy szwendania biorą w nim udział na własną odpowiedzialność i proszeni są o zachowanie stosownych środków bezpieczeństwa.

Ważne! Potraktujmy ten i inne wydarzenia cyklu jako okazję do oderwania się od smartfonów, które mocno zawężają naszą percepcję rzeczywistości i umiejętność orientacji w terenie. Zakazać nie możemy, ale prosimy o rozważne korzystanie z nawigacji GPS tudzież innych aplikacji mobilnych.

Dostępność? Działanie w plenerze, po nierównym terenie. Nie zniechęcamy! Jeśli, przemieszczenie się nie stanowi dla Ciebie problemu, a chodzi potrzeby innego rodzaju, napisz do nas – spróbujemy ułatwić Ci udział w wydarzeniu: pawel.graja@miasto-ogrodow.eu.

Szwendania okoliczne grają z Katowicami i Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. 

Powrót