ÜBERWOLONTARIAT: PROMO

Zgłoś się do udziału w praktykach na Ars Independent Festival

Jeśli interesują Cię: współczesny film, eksperymentalne animacje, wideoklipy, niezależne gry wideo i połączenie tego wszystkiego w świeżych, nietypowych formach, zapraszamy do naszego zespołu, by wspólnie stworzyć coś wyjątkowego. Wystarczy, że do 30 czerwca wypełnisz krótki formularz zgłoszeniowy https://bit.ly/uberwolontariat [link otworzy się w nowym oknie].

Nabór skierowany jest do osób, które chciałyby nauczyć się festiwalowego know-how w zakresie promocji festiwalu, na przykład:

# administrowania mediami społecznościowymi festiwalu,

# koordynacji crosspromocji z partnerami festiwalu,

# researchu i kontaktu z nowymi mediami,

# dystrybucji materiałów komunikacyjnych festiwalu,

# tworzeniu notek prasowych,

# produkcji materiałów foto/video (np. z maską Czarnego Konia)

Zapewniamy:

# umowę, certyfikat wolontariacki, zaświadczenie o praktykach

# karnet na cały festiwal

# cenne doświadczenia w produkcji multimedialnego, międzynarodowego festiwalu

# dużo, duuużo funu i ciekawych znajomości ;)

Do 30 lipca skontaktujemy się ze wszystkimi chętnymi z wynikami wstępnej rekrutacji i zaprosimy wybrane osoby na spotkanie. Praktyki PROMO trwają od 15 sierpnia do 15 października 2024. Będziemy spotykać się co dwa tygodnie w Biurze Festiwalowym w Katowice Miasto Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice). Większość powierzonych zadań będzie możliwa do wykonania zdalnie.

Szczegółowy zakres obowiązków, harmonogram prac i wymiar godzinowy ustalone zostaną podczas spotkania z organizatorami.

W lipcu uruchamiamy nabór na praktyki przy produkcji festiwalu, so stay tuned!

Tegoroczna edycja Ars Independent Festival odbędzie się w dniach 8-13 października 2024 w katowickim Kinie Światowid.

Organizatorami wydarzenia są instytucja kultury Katowice Miasto Ogrodów oraz Instytucja Filmowa Silesia Film.