Śpiewające Ogrody
dekoracja

Śpiewające Ogrody

Koncert Zespołu "Radość" i Chóru dziecięcego „Piano- Forte”

Kiedy: 20 maja 2024, godz. 11.00
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Wstęp wolny!

Koncert w ramach projektu „Śpiewające Ogrody” z udziałem Zespołu „Radość” pod dyrekcją Danuty Abramowicz-Heczko oraz Chóru dziecięcego „Piano- Forte” z Radostowic pod dyrekcją Katarzyny Machnik.

W programie  koncertu śląskie pieśni i tańce ludowe oraz lubiane piosenki z repertuaru dziecięcego z muzyką m. in. Józefa Świdra, Edwarda Pałłasza, Małgorzaty Nowak-Guzowskiej.

W koncercie przewidziano jak zawsze integrację ze słuchaczami, m. in. wspólne śpiewanie.

Wykonawcy:

Zespołu „Radość”

Dyrygent: Danuta Abramowicz-Heczko

Chór dziecięcy „Piano- Forte”

Dyrygent: Katarzyna Machnik

Prowadzenie koncertu: Alicja Kotyl

Akompaniament: Mirosław Lechowski

Śpiewające Ogrody to cykl wydarzeń artystycznych z udziałem chórów szkolnych regionu śląskiego biorących udział w ogólnopolskim projekcie „Śpiewająca Polska”.

W ramach cyklu odbywają się koncerty chórów w sali koncertowej Miasta Ogrodów dedykowane głównie uczniom katowickich szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także happeningi z udziałem zespołów w różnych, nieoczekiwanych miejscach naszego miasta.

Dodatkowe informacje: Alicja Kotyl, alicja.kotyl[at]miasto-ogrodow.eu