RUNDA AQUATYCZNA
dekoracja

RUNDA AQUATYCZNA

253. śląsko-zagłębiowskie szwendanie okoliczne

Kiedy: 13 kwietnia 2024

Trasa: Rudziniec /// Pławniowice /// Dzierżno /// Pyskowice

Trasa całodzienna (Długość trasy ≈ 28 400 kroków (ponad 21 km)

A więc Wiosna! Pora rozprostować kości. Zapraszamy tym razem na zachodnie rubieże naszego województwa, po powiatu gliwickiego. Podążając z Rudzińca do Pyskowic, mijać będziemy kolejne lasy, rzeki, kanały i jeziora. A Kierownikiem Zamieszania jak zawsze będzie Paweł Graja.

Dojazd z Katowic (1 przesiadka): 1/ godz. 8.42 - M1 z przystanku ZTM Katowice Mickiewicza; 2/ godz. 10.02 - M106 z przystanku ZTM Gliwice Centrum Przesiadkowe

Zbiórka: godz. 10.55 - przystanek ZTM Rudziniec UG – PKP

Udział bezpłatny. Organizator nie zwraca kosztów przejazdu i ubezpieczenia. Uczestnicy szwendania biorą w nim udział na własną odpowiedzialność i proszeni są o zachowanie stosownych środków bezpieczeństwa.

Ważne! Potraktujmy ten i inne wydarzenia cyklu jako okazję do oderwania się od smartfonów, które mocno zawężają naszą percepcję rzeczywistości i umiejętność orientacji w terenie. Zakazać nie możemy, ale prosimy o rozważne korzystanie z nawigacji GPS tudzież innych aplikacji mobilnych.

Dostępność? Działanie w plenerze, po nierównym terenie. Nie zniechęcamy! Jeśli, przemieszczenie się nie stanowi dla Ciebie problemu, a chodzi potrzeby innego rodzaju, napisz do nas - spróbujemy ułatwić Ci udział w wydarzeniu: pawel.graja@miasto-ogrodow.eu.

 

Szwendania okoliczne grają z Katowicami i Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Więcej na: https://katowicegzm2029.eu [link otworzy się w nowym oknie]

Powrót