Mike Stern & Leni Stern

with Sarnecki, Lemańczyk, Golicki Trio

Kiedy: 21 listopada 2023, godz. 19.00

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala koncertowa

Bilety: 75, 85 zł (do 15.09.2023), 89, 99 zł (od 16.09.2023). 20% zniżki z Katowicką Kartą Mieszkańca

Bilety dostępne na miasto-ogrodow.interticket.pl [link otworzy się w nowym oknie]

Mike Stern jest jednym z najbardziej cenionych gitarzystów w swojej generacji. W ciągu trwającej od ponad czterech dekad kariery zapisał w swoim dorobku współpracę z zespołem Blood, Sweat & Tears, Milesem Davisem, Jaco Pastoriusem, Brecker Brothers, Johnem Hendersonem. Wydał 16 autorskich płyt (spośród których 6 otrzymało nominację do nagrody Grammy). Jest elektryzującym solistą, którego oszałamiająca wirtuozeria łączy w sobie moc rocka i fusion z wyszukaną harmonią jazzową, zabarwioną nieodłącznym bluesowym rytmem.

Więcej o wydarzeniu [link otworzy się w tym samym oknie]