dekoracja

MHL! #27

REPLICANT (USA) + ANACHRONISM (CH)

Zapraszają Katowice Miasto Ogrodów, HappyDying Productions i Occult Booking

Kiedy: 3 kwietnia 2024, godz. 19.30 (drzwi), godz. 20.00 (koncert)

Gdzie: Music Hub, Katowice Miasto Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice)

Bilety: 40 PLN* przedsprzedaż (dostępne na miasto-ogrodow.interticket.pl [link otworzy się w nowym oknie] oraz przed wejściem w dniu koncertu.

Podwójna dawka pierwszorzędnego technicznego death metalu prosto z USA i Szwajcarii. Zespoły Replicant i Anachronism wyruszają w europejską trasę, aby promować swoje najnowsze wydawnictwa ze stajni Transcending Obscurity i Avantgarde Music. Wieczór zdecydowanie dla fanów Gorguts, Hate Eternal, czy Artificial Brain.

Wydarzenie organizowane w ramach cyklu Music Hub Live!

Zagrają:

REPLICANT (USA) – pochodzący z New Jersey kwartet działa już od 2014 i na koncie ma dwie EPki: „Worthless Desires” (2016) i „Hypochondria of the Machine” (2019), a także dwa pełne albumy: „Negative Life” (2018) oraz „Malignant Reality” (2021). Na kwiecień 2024 zaplanowana jest premiera trzeciego długograja, „Infinite Mortality”, który ukaże się nakładem Transcending Obscurity. Choć muzycznie najbliżej im do Gorguts, Negativa czy Demilich, ich twórczość była również porównywana do dokonań Burnt by the Sun, Ulcerate czy Pyrrhon.

facebook.com/replicantnj [link otworzy się w nowym oknie]
replicantband.bandcamp.com [link otworzy się w nowym oknie]
YT Ektoskull [link otworzy się w nowym oknie]
YT Malignant Reality (full album) [link otworzy się w nowym oknie]

ANACHRONISM (CH) – szwajcarski kwartet Anachronism swoje początki datuje na rok 2009. Rok później ukazuje się ich demo, a w 2010 – debiutancki album „Senseless”. Rok 2018 przyniósł album „Orogeny”, a 2023 - „Meanders”, który ukazał się w wytwórni Unorthodox Emanations, ściśle współpracującej z Avantgarde Music. Muzyka Anachronism to ciężki i przytłaczający techniczny death metal z brutalnym wokalem gitarzystki Lisy Voisard. Wśród swoich największych inspiracji zespół wymienia Gorguts, Hate Eternal, Ulcerate i Artificial Brain.

facebook.com/anachronism.band [link otworzy się w nowym oknie]
anachronismdeath.bandcamp.com [link otworzy się w nowym oknie]
YT Meanders [link otworzy się w nowym oknie]
YT Meanders (full album) [link otworzy się w nowym oknie]