dekoracja

MHL! #25

HUBRIS. (CH) + IN2ELEMENTS + TÖRZS (HU)

Zaprasza HappyDying Productions

Kiedy: 17 marca 2024, drzwi: godz. 19.30, start: godz. 20.00

Gdzie: Music Hub - plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice Miasto Ogrodów

Bilety: 40 PLN* dostępne przed wejściem oraz na miasto-ogrodow.interticket.pl [link otworzy się w nowym oknie]

Szwajcarzy z Hubris. ponownie w Polsce, tym razem w towarzystwie zespołów In2Elements i TÖRZS. Przygotujcie się na noc pełną post rocka, progresywnego metalu i shoegaze'u!
Wydarzenie organizowane w ramach cyklu Music Hub Live!

Zagrają:

HUBRIS. (CH) – szwajcarski zespól instrumentalny z Fryburga. Założony w 2014 roku kwartet wyróżnia się oryginalnym stylem łączącym elektroniczną atmosferę z elementami właściwymi scenom metalowej oraz progresywnej. Grupa promuje obecnie swój najnowszy album „The One Above”, który został wydany 10 lutego 2023. Tylko w tym roku Hubris zagrali trasy koncertowe w USA, Indiach, Australii, Europie Zachodniej, oraz Azji, wystąpili też na festiwalach Dunk Festival i Post Festival. Koncerty Hubris naszpikowane są dużą dawką energii i na długo pozostają w pamięci.

FB @Hubrisband [link otworzy się w nowym oknie]
BC @hubrisband [link otworzy się w nowym oknie]
YT The One Above (live session) [link otworzy się w nowym oknie]
YT The One Above (full album) [link otworzy się w nowym oknie]

IN2ELEMENTS – początki zespołu sięgają roku 2017, kiedy to I2E powstało jako solowy, instrumentalny projekt gitarzysty Adama Szopy (znanego również z Pure Bedlam). Po wydaniu EPki „The World to Come” w 2018 roku i dobrze przyjętego pełnego albumu „Cold” w 2019 roku, projekt przekształcił się w pełny zespół, a do składu dołączyli Krzysztof Rutka (ex-Transmission Zero) na basie i Michał Szendzielorz (Gallileous) na perkusji. Od tego czasu zespół wypuścił dwa materiały: „Cycles” (2020) i „It's Always Darkest Before the Dawn” (2022).

FB @in2elements [link otworzy się w nowym oknie]
BC @in2elements [link otworzy się w nowym oknie]
YT Dystopia [link otworzy się w nowym oknie]
YT It's Always Darlest Before the Dawn (full album) [link otworzy się w nowym oknie]

TÖRZS (HU) to instrumentalne trio z Budapesztu. Grupa w swojej twórczości łączy elementy klasycznego post-rocka oraz shoegazu. Koncert tego węgierskiego zespołu w Katowicach będzie ich pierwszą wizytą w naszym kraju.

FB @toerzs [link otworzy się w nowym oknie]
BC @torzs [link otworzy się w nowym oknie]