dekoracja

Heave Blood & Die + Give Up To Failure + Angry Sad Boys

Music Hub Live! #14

Kiedy: 30 września 2023, godz. 19.30 (drzwi), 20.00 (koncert)

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – Music Hub (poziom minus jeden, weście od strony Jazz Clubu Hipnoza)

Bilety: 40 zł* dostępne przed wejściem lub na miasto-ogrodow.interticket.pl [link otworzy się w nowym oknie]

Set koncertowy współorganizowany z Wild Bread Booking [link otworzy się w nowym oknie]

Zapraszamy na jeden z 3 polskich przystanków norweskiej grupy HEAVE BLOOD & DIE (post-wszystko/rock, Oslo)

Zajrzyj na YT HB&D [link otworzy się w nowym oknie]

Utopijne i niezwykle chwytliwe melodie, pełne subtelnych synthów i schowanego wokalu. 5-osobowa ekipa swoją muzyczną przygodę rozpoczęła w 2016 na północy Norwegii w Tromsø. Ich ostatni album otrzymał nominację do nagrody Spellemann w kategorii rock.

Mieszanka post-wszystkiego z dużą eksplozywnością przywołuje na myśl zespoły tj. The Cure, Smashing Pumpkins czy Killing Joke. Mixem ich ostatniego krążka zajął się sam Graham Walsh (METZ, Viet Cong), zaś masterem Paul Gold (Angel Olsen, Beach House).

Post People wydane w 2021 to koncept, który stworzyli po długich zespołowych dyskusjach. To wizja fikcyjnego post-apokaliptycznego wszechświata pozbawionego stabilnego społeczeństwa.
Aktualnie grupa kończy prace nad nowym krążkiem, którego pierwsze owoce poznamy na żywo we wrześniu!

GIVE UP TO FAILURE (post-rock/darkgaze, Wrocław)

Zajrzyj na YT GUTF [link otworzy się w nowym oknie]

5-osobowa ekipa, która po raz pierwszy na scenie pojawiła się w 2019 roku. Muzyka zespołu niesie ze sobą ciężki i mroczny ładunek. W splocie post-rocka i shoegaze, nieobce pozostają im ścieżki w kierunku ambientu, noise czy darkgaze. W trasę jadą z nowym krążkiem "Cocoon" wydanym w lutym tego roku.

ANGRY SAD BOYS (rock/post-punk, Kraków)

Zajrzyj na YT ASB [link otworzy się w nowym oknie]

Głośny, surowy alt-rock-punk. Duet wyraźnie inspiruje się amerykańską alternatywą rockową końca lat 80. i początku 90. Na ich debiutancki krążek "HOW COME YOU’VE NEVER FELT LOVE?" składa się 6 utworów, w tym ponad dzisięciominutowy Everything / Na kolana. Próżno szukać tu ballad czy spowolnionego tempa. Angry Sad Boys hałasują w starym, dobrym, post punkowym stylu.

*50% zniżki z Katowicką Kartą Mieszkańca