ilustracyjna

Katowicki Chór Trąbek

Nowa odsłona Katowickiej Kliniki Trąbki projektu Kultura Dęta

Dołącz i sprawdź, czy trąbka jest tym, co Ci w duszy gra!

Kiedy: środy (od września do grudnia), godz. 18.00 (grupa początkująca), godz. 19.00 (grupa zaawansowana). Start: 7.09.2022

Gdzie: Katowice Miasto Ogrodów – sala Muzykodromu

Czas trwania: 60 min. (grupa początkująca), 120 min. (grupa zaawansowana)

Prowadzenie: Jarosław Spałek

Dla kogo: zajęcia dla dorosłych. Nie wymagamy znajomości nut, teorii muzyki.

Udział bezpłatny. Obowiązują zapisy. Limit miejsc. Zgłoszenia: klinika.trabki[at]gmail.com

Mamy plan na Twoje środy! Dołącz do katowickiego chóru trąbek, rozpocznij bądź rozwijaj swoją przygodę z grą na trąbce, a środy wypełnimy ci muzyką dętą, którą tworzyć będziesz w kontakcie z instrumentem, ale też z członkami Katowickiego Chóru Trąbek. Uruchamiamy dwie grupy: początkującą oraz zaawansowaną. Do uczestnictwa w warsztatach zapraszamy zarówno świeżych zajawkowiczów, którzy zawsze chcieli spróbować swoich sił w kontakcie z blachą, ale też graczy zaawansowanych, którzy rozwinąć pragną swój warsztat. Zajęcia poprowadzi Maestro Jarosław Spałek, najlepszy trębacz po tej stronie Wisły (i nie tylko!). Zapewniamy instrumenty, salę, nuty, prowadzącego, wsparcie grupy, finał na wielkiej scenie (7 grudnia) i całą masę radochy jaka płynie ze wspólnego muzykowania. Przygotowujemy również kolejne filmy edukacyjne, które pojawią się na kanale YouTube Katowickiej Kliniki Trąbki. A jeśli podobał Ci się „Believer” z koncertu finałowego KOUL 2021, to mamy nadzieję, że dołączysz do wspólnego muzykowania i spróbujesz tak jak my zagrać utwór z Orkiestrą Dętą KWK Knurów, nawet siedząc na kanapie w domu.  

 

 

Projekt „Katowicki Orkiestrowy Uniwersytet Ludowy. Jedność w różnorodności” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.