Plac na Glanc

PLAC NA GLANC  to projekt I Katowice Miasto Ogrodów, który ma udowodnić, że wspólnymi siłami można odmienić kawałek miasta.  Jest także promocją dobrego designu, który powstaje przy współpracy z użytkownikami. Zakłada zupełnie nowy sposób myślenia o przestrzeni publicznej, ponieważ w całości opiera się na działaniach oddolnych i konsultacjach. Przestrzeń publiczna traktowana jest jak własność mieszkańców.

Plac na Glanc 2017
Za nami 4 edycje projektu Plac na Glac, podczas których odmieniliśmy aż 6 podwórek.  Jeśli chcesz, aby Twoje podwórko było kolejne - nic prostszego! Zgłoś je do kolejnej edycji i przekonaj nas, że to właśnie ono zasługuje na to, żeby zrobić je „na glanc”.
Aby to uczynić należy wypełnić FORMULARZ i wraz z przynajmniej trzema zdjęciami (i/lub innymi materiałami wizualnymi prezentującymi przestrzeń) wysłać na adres:  katarzyna.stalicka@miastoogrodow.eu. W tytule wpiszcie koniecznie: PLAC NA GLANC
Na zwycięskiej przestrzeni projektanci wraz z mieszkańcami podwórka stworzą przestrzeń służącą relaksowi, ale i celom praktycznym. Wszystko zależy od Waszych potrzeb i będzie wynikiem konsultacji i warsztatów.

Dokumenty można również  dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu Katowice Miasto Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice) z dopiskiem "Plac na Glanc"

Na zgłoszenia czekamy do 17 marca!

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM konkursu.

KATOWICE
Miasto Ogrodów

plac Sejmu Śląskiego 2 
40-032 Katowice
tel. 
32/609 03 00

NIP - 954 - 276- 24-61
sekretariat@miasto-ogrodow.eu 
poniedziałek - piątek 
sprawy administracyjne: 8:00 - 16:00
pozostałe: 10.00 - 18.00 

Miasto Ogrodów 2017