Koncerty

Koncerty organizowane w przestrzeniach Katowice Miasto Ogrodów

Uwaga! Organizatorem poniższych wydarzeń nie jest Katowice Miasto Ogrodów. W razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia (informacja/kontakt znajduje się pod każdym z wydarzeń).

 

Program szkoleniowy z zakresu ochrony środowiska "Zielono mi" wraz ze spektaklem „Winda do nieba” (przełożony z 29.05.2020r.)

Kiedy: 5 września, godz: 15.30 i 18.30
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Wszystkie karty wstępu, które Państwo otrzymaliście z datą 29.05.2020r. zachowują swoją ważność!

W obecnej sytuacji epidemiologicznej, informujemy Państwa, że dokonamy wszelkich starań aby uczestnictwo w imprezie było bezpieczne! Dlatego w porozumieniu ze służbami zaangażowanymi w przygotowanie wydarzenia wprowadzamy procedury sanitarne pt. „Gramy bezpiecznie”.

Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami i jednocześnie bezwzględne ich przestrzeganie.

Aby zapewnić  Państwu bezpieczny dystans społeczny, organizujemy dwa wydarzenia jednego dnia.

Liczmy na Państwa obecność, zaufanie i wyrozumiałość. Jednocześnie mamy nadzieję, że spędzą Państwo sobotnie popołudnie z nami a zmiana godziny nie będzie uciążliwa.

 

OBOWIĄZKI I ZALECENIA DLA UCZESTNIKA IMPREZY

1.     Poddanie się pomiarowi temperatury ciała przed wejściem na obiekt mierzonej przez służby    ochrony za pomocą  termometru bezdotykowego

2.     Dezynfekcja dłoni

3.     Złożenie obowiązkowego pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę o swoim stanie    zdrowia (ankieta epidemiologiczna)

4.      Zasłanianie nosa i ust maseczką ochronną lub przyłbicą podczas trwania całej imprezy

5.     Zajmowanie miejsc wyłącznie wskazanych przez organizatora imprezy tj. co drugie miejsce    dostępne na widowni.  Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie      dotyczy:

▪ uczestnika imprezy z dzieckiem poniżej 13 roku życia,

▪ uczestnika imprezy z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie,

▪ osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących

6.     Zachowanie  społecznego dystansu min. 1,5 metra

7.     Stosowanie  się do poleceń pracowników służb porządkowych i informacyjnych organizatora imprezy

8.     Pozostałe warunki uczestnictwa w imprezie zawarte w regulaminie imprezy dostępnym na obiekcie w dniu imprezy.  

Organizator: Wagart Warszawa Sp. z o.o. tel. 32 2506290


Mrozu – Aura Tour

Kiedy: 8 października 2020, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Kto był, ten wie, że koncerty Mroza to potężna dawka pozytywnej energii. Kto jeszcze nie miał okazji, teraz może się o tym przekonać!
Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock and roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Na scenie daje z siebie wszystko,
a pozytywną energią potrafi zarazić całą publiczność. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska.
Trzeci album artysty, pt. „Rollercoaster”, uzyskał status platynowej płyty. „Zew”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów, jak
i krytyków muzycznych. Jego hity są nieustannie grane w największych polskich stacjach radiowych. W 2020 robi napad na kolejne sale koncertowe! Do zobaczenia i usłyszenia!

Organizator: Adria - Art, adria-art.plinfo@adria-art.pl


Kasia Kowalska z zespołem - 25 lecie

Kiedy: 23 listopada 2020, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Kasia Kowalska na polskiej scenie działa już ćwierć wieku. W tym czasie zdobyła wiele nagród, stworzyła niezapomniane hity i podbiła serca publiczności.

Kasia Kowalska jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Fani cenią ją za wspaniały głos i poruszające, romantyczne – ale też rockowe – utwory. Twórczość artystki cenią także krytycy, który na przestrzeni ostatnich 25 lat przyznawali jej najcenniejsze nagrody w polskiej branży muzycznej.
Jubileuszowa trasa koncertowa artystki to okazja, by ponownie usłyszeć na żywo takie przeboje jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to, co mam”, „Spowiedź”, „Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To, co dobre”. Poza dobrze znanymi piosenkami Kasia Kowalska wykonuje też hity ze swojego najnowszego albumu – „Aya”.
Na widzów czeka magiczne widowisko przepełnione emocjami, niezwykłą energią wokalistki i mnóstwem przebojów, które wylansowała w trakcie kariery.

Organizator: Adria - Art, adria-art.plinfo@adria-art.pl


KULT Akustik - KONCERT PLANOWANY NA 15 MARCA PRZENIESIONY NA 29 LISTOPADA 2020, GODZ. 19

Bilety zakupione na koncert 15 marca 2020 zachowują ważność!

Kiedy: 29 listopada 2020, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Akustyczna trasa Kultu to już prawdziwa tradycja, corocznie ciesząca się znakomitą frekwencją oraz uznaniem fanów w całym kraju. Już w lutym 2020 zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu.

Bilety>>> Ticketclub, Stodola.pl lub w kasie Klubu Stodoła na ul. Batorego 10 w Warszawie

Organizator: Klub Stodołastodola@stodola.pl, tel. 22-825-60-31


Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Kiedy: 1 grudnia 2020, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Zespół Varius Manx działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad.

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem.

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Organizator: Adria - Art, adria-art.plinfo@adria-art.pl


Cugowski z Zespołem Mistrzów - 50 lat na 100%.

Kiedy: 8 grudnia 2020, godz. 19
Gdzie: Sala koncertowa Katowice Miasto Ogrodów

Charyzmatyczny wokalista postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową z wybitnymi muzykami i pełną niezapomnianych przebojów.

Chociaż Cugowski nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, zdecydował się na huczne świętowanie 50-lecia swojej pracy artystycznej. Podczas niezwykłych koncertów wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad artystycznej działalności, pełną wielkich i niezapomnianych hitów.

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim ruszy Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością.

Czas trwania: 2 godziny i 15 minut przerwy

 

Organizator: Adria - Art, adria-art.plinfo@adria-art.pl


Queen Symfonicznie

UWAGA! Koncert zostają przeniesione  na 13 grudnia 2020. Godziny pozostają te same - 16:00 i 19:30
Bilety zachowują ważność.

 

Kiedy: 13 grudnia 2020, godz. 16 i 19.30
Gdzie: Sala koncertowa, Katowice Miasto Ogrodów 

28 marca 2020 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE powróci do Katowic. Po ponad 10 wyprzedanych koncertach w Filharmonii Śląskiej muzycy wystąpią na wiosnę w Mieście Ogrodów przy placu Sejmu Śląskiego 2. Dotychczasowy repertuar nabierze nowych barw dzięki rozbudowanym aranżacjom. Na sezon 2019/2020 zespół ponownie planuje nowości w liście utworów. Zapraszamy w sobotę 28 marca 2020. Początek koncertu o 19:30   Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 7 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 12 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Bilety w przedsprzedaży od 109 zł dostępne w sieciach Ticketmaster/Eventim/Media Markt/Ebilet 
Organizator: FANTOM MEDIA, michal@fantommedia.pl, 501 665 110