90’Festival

90’Festival

Największe muzyczne widowisko lat 90. w Europie

4. edycja 90'Festivalu.

Idea festiwalu narodziła się w roku 2013, aby udowodnić, że rynek muzyczny nie zapomniał o latach 90. Dowodem na nieśmiertelną popularność tych brzmień były tłumy fanów przybyłe na 3 poprzednie edycje imprezy.

Na naszej scenie, największej scenie eurodance w Europie, stanęły wielkie gwiazdy, a jednocześnie bohaterowie naszych wspomnień – Scooter, Haddaway, Dr Alban, Ice MC, Alexia, Mr. President, 2Unlimited, Loona, SNAP!, Culture Beat, DJ Sash!, La Bouche, Vengaboys, Corona, Coolio, Dune, 2 Brothers on the 4th Floor, Activate, Twenty 4 Seven, Mark OH czy Rednex.

W tym roku również mamy się czym poszczycić – wraca Scooter, ponadto: Fun Factory, Real McCoy i Alexa "U96" Christensena. Będzie się działo!

90’Festival to event dla wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę! To wspaniali artyści, eskapada po krainie dźwięku, zabawa z najlepszymi przyjaciółmi, a także (lub może – przede wszystkim) cudowna podróż w przeszłość do czasów młodości i beztroski.
Tegoroczny line up jest absolutną petardą, która wybuchnie w najlepszym stylu lat 90.

Już 12 sierpnia miasto usłyszy największe hity tamtych lat, a tłumy zamienią Dolinę Trzech Stawów w najgorętszy parkiet w regionie!

Więcej informacji i festiwalu znajduje się TUTAJ